Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Зима іде.
Добавив: kuman
Оцінка:

1. Розпочато капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасаду будівель Сокирянської гімназії.

     6 вересня, розпочато роботи з капітального ремонту покрівлі та утеплення фасаду будівель Сокирянської гімназії. Загальна площа ремонту покрівлі будівель становить 1248 м², загальна площа утеплення фасаду будівлі – 105 м² та заміна зовнішнього огородження 34 м.п. Відповідно до проектно-кошторисної документації вартість зазначених робіт становить 1495,000 тис. грн. Генеральний підрядник ТОВ «ЛЕВ – 2010», керівник Ангелов Олександр Олександрович.
     На фінансування проекту по заміні покрівлі даху та утеплення фасаду будівлі Сокирянської гімназії кошти були виділені у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння лідера Радикальної партії Олега Ляшка, заступника бюджетного комітету ВР України Василя Амельченка та депутата Чернівецької обласної ради Тетяни Мартинюк.

2. Реконструкція та утеплення фасаду ДНЗ «Дзвіночок» с. Коболчин".

      7 вересня, розпочато роботи з реконструкції та утеплення фасаду ДНЗ «Дзвіночок» с. Коболчин за кошти, які виділені з державного бюджету у вигляді субвенції на розиток інфраструктури Сокирянської ОТГ. Загальна площа утеплення фасаду становить 1487 м². Відповідно до проектно-кошторисної документації вартість зазначених робіт становить 862,686 тис. грн. Генеральний підрядник ТОВ «ДністерЕнергоСервіс», м. Новодністровськ, керівник Кирилюк Василь Іванович.
      На 2017 рік Сокирянська міська ОТГ отримала субвенцію в сумі 1501,2 тис. гривень на реконструкцію  об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності.
    Рішенням виконавчого комітету Сокирянської міської ради від 29.06.2017 року № 80 затверджено перелік проектів, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури та погоджено співфінансування з міського бюджету в розмірі 608,47 тис. грн. та затверджено відповідним рішенням сесії міської ради.
      Нещодавно, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка відбулося засідання робочої групи з розгляду заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Сокирянська ОТГ подала заявки щодо реконструкції з утепленням фасаду ДНЗ «Дзвіночок» (с. Коболчин) та ДНЗ №2 «Барвінок» (м. Сокиряни). Дані пропозиції відзначилися високим рівнем підготовки. Крім того, при розробці проектної документації були враховані рекомендації Департаменту освіти і науки облдержадміністрації стосовно концепції нового освітнього простору, зокрема, рекомендації щодо зовнішнього вигляду та інтер’єру дошкільних навчальних закладів. Проектні ескізи ДЗН «Дзвіночок» та ДНЗ №2 «Барвінок» можна переглянути у прикріплених нижче зображеннях.
      Дані проекти отримали позитивні висновки комісії  Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України,, що дозволило розпочати роботи на запланованих об’єктах інфраструктури.

Джерело: Сайт міської ради

Додано: 08.09.2017 в 21:47

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери