Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Земля годувальниця.
Добавив: kuman
Оцінка:

1. В районі триває виплата орендної плати за користування земельними ділянками.

     Як здійснюється виплата орендної плати за користування землями та майном в районі та які проблеми виникають при виконанні договірних зобов’язань йшла мова на нараді при першому заступнику голови  райдержадміністрації Андрію Маркевичу.
     Загалом, за інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації у 2017 році сільгосппідприємствами району із власниками укладено та зареєстровано 9661 договорів оренди землі на загальну площу понад 11 тисяч гектарів. На даний час, за оперативними даними, орендна плата вже виплачена у сумі 4 мільйони 902,7 тисяч гривень.
    У підсумку наради перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич доручив профільним службам активізувати роботу щодо  забезпечення виплати орендної плати за користування земельних ділянок (паїв) в повному обсязі та у визначені терміни.  Також в ході наради наголошувалося, що органи місцевого самоврядування мали би бути більш зацікавлені в легалізації підприємців, які здійснюють господарювання при цьому не сплачуючи податки, адже значна частина податку залишається в місцевому бюджеті територіальних громад.

Дерело: Сайт РДА

2. З початку року до місцевих бюджетів Сокирянського району мобілізовано майже 6 мільйонів гривень земельного податку.

      За інформацією фінансового управління райдержадміністрації важливим бюджетоутворюючим податком є плата за землю (23,5%). Так, з початку року до місцевих бюджетів району надійшло 5 млн. 812,3 тис. грн. земельного податку, що склало 114,8% виконання до уточненого плану,  в тому числі земельний податок з юридичних осіб – 1 млн. 769,7 грн., орендна плата з юридичних осіб 1 млн. 561,7 тис.грн., земельний податок з фізичних осіб – 1 млн.765,1 грн., орендна плата з фізичних осіб – 715,7 тисяч гривень.
     Найбільшим платником по платі за землю з юридичних осіб є філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго». Даним підприємством з початку року до місцевих бюджетів сіл Василівка, Волошкове та Ожеве сплачено 1 мільйон 309,1 тисяч гривень.
        Надходження єдиного  податку  складають 3 млн. 321,2 тис. грн. В тому числі єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників надійшло 1 млн. 245 тис.грн., найбільшими  платниками якого є ТОВ «Сварог-Буковина, ТОВ «Дністрові сади», ТОВ «Зелена нива».
       По акцизному  податку надійшло  –2 млн. 265,8 тис. грн. або  9,2 відсотка загальних надходжень місцевих бюджетів, в тому числі по пальному 1358,1 тис.грн.  Акцизного податку від реалізації алкогольних і тютюнових виробів надійшло 907,7 тис.грн.

Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

3.  "Екологічний апокаліпсис": над людством нависла нова загроза.

       Комах стало менше, людству загрожує "екологічний Армагеддон" - дослідження.
  Фахівці припускають, що поза межами природоохоронних територій, де не налагоджений захист тварин і рослин, ситуація ще гірша. Точна причина різкого зниження числа літаючих комах невідома.
     Нідерландські, німецькі та британські вчені показали, що в Німеччині за останні 27 років зникло приблизно від 76 до 82 відсотків літаючих комах. Фахівці припускають, що в Західній і Центральній Європі спостерігається аналогічна ситуація. Дослідження опубліковано в журналі Plos One, повідомляє N1.
     «Ми, здається, робимо величезні ділянки землі непридатними для більшості форм життя, і в даний час знаходимося на шляху до екологічного Армагеддону. Якщо ми втратимо комах, все завалиться», — відзначає співавтор Дейв Гулсон. Виміри проводилися в 63 німецьких природоохоронних зонах. У 1989 році в пастку щодня потрапляло близько десяти грамів літаючих комах, тоді як в 2016 році цей показник знизився приблизно у п'ять разів (точні дані залежать від сезону спостережень). Дослідження засноване на даних, отриманих вченими від любителів-ентомологів. Фахівці припускають, що поза межами природоохоронних територій, де не налагоджений захист тварин і рослин, ситуація ще гірша. Точна причина різкого зниження числа літаючих комах невідома. Найбільш вірогідною гіпотезою, що пояснює подію, вчені вважають різке підвищення в останні чверть століття використання гербіцидів, пестицидів та інсектицидів в сільському господарстві.

Джерело:https://ecology.unian.ua

Додано: 18.10.2017 в 19:57

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери