Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Земельні торги
Добавив: kuman
Оцінка:

Пілотний проект із запровадження електронних земельних торгів.

       Із 1 жовтня 2017 року по 20 червня 2018-го територіальні органи Держгеокадастру реалізують пілотний проект із запровадження електронних земельних торгів (далі – проект, торги). Затверджено Порядок реалізації такого проекту, згідно з яким, зокрема:
     – організатором торгів є територіальний орган Держгеокадастру, який є розпорядником земель сільгосппризначення державної власності (далі – організатор);
       – виконавцем торгів є суб’єкт господарювання (далі – СГ), визначений на конкурсній основі, який уклав з організатором договір про проведення торгів. Доступ виконавцю до системи електронних земельних торгів (далі – СЕЗТ) забезпечує Держгеокадастр. Після отримання документів та матеріалів про лот виконавець публікує оголошення про проведення торгів на веб-сайті Держгеокадастру та на власному веб-сайті, який функціонує цілодобово та є доступним усім користувачам Інтернету. Через веб-сайт виконавця одночасно можуть проводитися декілька торгів. Торги проводяться через 30 днів після оприлюднення оголошення про їх проведення;
       – користувач торгів (фізична або юридична особа, яка зареєструвалася через веб-сайт виконавця у СЕЗТ) має право в будь-який час ознайомитися із предметом лота, виставленим на торги. Користувач, який виявив намір придбати лот, зобов’язаний не пізніше ніж за 3 робочих дні до торгів подати заяву про участь у торгах і сплатити реєстраційний та гарантійний внески на окремі рахунки виконавця, відкриті в банку, та виконати інші вимоги, визначені цим Порядком. Заява формується в особистому кабінеті користувача за кожним лотом окремо (відомості, які має містити заява, визначені п. 18 Порядку). Один користувач може бути одночасно учасником кількох торгів.
       Торги розпочинаються в робочий день, визначений в оголошенні про їх проведення. Час початку встановлюється не раніше 9.00 та не пізніше 16.00, час закінчення – не пізніше 20.00.
Інформація про хід торгів оновлюється відразу після внесення одним з учасників наступної цінової пропозиції (про її надходження повідомляються усі учасники через веб-сайт виконавця).
Переможцем визнається учасник, від якого на момент завершення торгів надійшла найвища цінова пропозиція. Після закінчення торгів автоматично формується, розміщується та надсилається через веб-сайт виконавця переможцю та іншим учасникам в особистий кабінет, а також на електронну пошту організатора протокол торгів за лотом у день їх проведення.
       За результатами торгів укладається договір оренди та/або емфітевзису земельної ділянки. Виконавець повинен надіслати організатору протокол торгів, які не відбулися.
       Протягом 5 робочих днів після проведення торгів організатор розміщує на офіційному веб-сайті Держгеокадастру протокол торгів і повідомлення про результати за кожним лотом. Це повідомлення може бути опубліковане у друкованих ЗМІ, в яких розміщувалося оголошення про проведення торгів.
       До 1 липня наступного року Мінагрополітики має подати Кабміну звіт про результати реалізації проекту та запропонувати ефективні способи запровадження торгів (постанова КМУ від 21.06.17 р. № 688).

Джерело: https://balance.ua

Додано: 30.09.2017 в 00:00

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери