Меню

Опитування
Чи підтримуєте Ви створення ГО "Сокиряни-Відродження"

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Захист Вітчизни - конституційний обов’язок українців
Добавив: kuman
Оцінка:

1. УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ.

     Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції).
    Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.
     Відповідно до наказу військового комісара Сокирянського районного військового комісаріату:
     військовозобов’язаним міської об’єднаної територіальної громади необхідно з’явитися 13 березня 2018 року о 9.00 годині на призовну дільницю Сокирянського РВК (м.Сокиряни вул. Центральна, 66), для проходження медичного обстеження у зв’язку з призовом на строкову військову службу.
         Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Дізнавшись про початок призивної кампанії, юнаки мають прийти у місцевий військкомат протягом десяти днів. Якщо громадянин України у цей час не з’явився, то його можуть  вважати ухильником від армії.
        За ухилення від призову на строкову військову службу віськовозобовьязані будуть притягуватися до адміністративної та кримінальної відповідальності.
       
Спеціаліст відділу з питань оборонної,
        мобілізаційної роботи та
        надзвичайних ситуацій                       
        Юрій Морозов
Джерело:http://sokyryanska-gromada.gov.ua

2. Президент України підписав Указ «Про звільнення в запас строковиків та дату призову».

    Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, а також про строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2018 році.
       Відповідний Указ Президента України №33/2018 від 15 лютого 2018 року оприлюднено на сайті глави Української держави.
       Згідно з документом, президент постановив звільнити у запас зі Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту та інших законних військових формувань військовослужбовців, які відслужили встановлені строки строкової військової служби, у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2018року (а також у серпні – для військових-строковиків, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр і які вислужили встановлені строки строкової військової служби).
     Також, згідно з Указом, у 2018 році чергові призови громадян України на строкову військову службу пройдуть у квітні-травні та жовтні – листопаді.
     На строкову військову службу будуть призивати придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
      Даний Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пунктів 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2018 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2018 року.
      
Джерело: http://sokyriany.bukoda.gov.ua

Додано: 05.03.2018 в 18:12

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери