Меню

Опитування
Яку модель об'єднання територіальних громад вибираєте Ви?

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»
Добавив: kuman
Оцінка:

Оголошення про проведення у райдержадміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

      Державні  службовці запрошуються  до участі у І турі Всеукраїнського конкурсу, який проводитиметься з 01 березня по 25 квітня 2018 року у номінаціях «Кращий державний службовець».
     До участі у першому турі запрошуються держслужбовці ІІ-VII категорій посад і мають стаж державної служби: для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як 1 рік; для номінації «Кращий спеціаліст» –  загальний стаж державної служби не менш як 2 роки. У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.
     Для участі в І турі конкурсу державні службовці подають в Оргкомітет з проведення І туру Конкурсу до 25 березня 2018 року: заяву про участь у конкурсі; копія особової картки державного службовця; подання керівника структурного підрозділу щодо участі; біографічну довідку за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).
    
Джерело: http://sokyriany.bukoda.gov.ua

Додано: 05.03.2018 в 20:22

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери