Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Увага! Африканська чума свиней.
Добавив: kuman
Оцінка:

В райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

         За повідомленням  управління Держпродспоживслужби в Сокирянському районі 04 та 09 січня 2018 року на території Новосельцького району зафіксовано випадки африканської чуми.
     Тож вчора, 10 січня, голова райдержадміністрації Петро Бескупський з метою недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми на території нашого району провів екстрене позачергове засідання районної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
     Наразі в Сокирянському районі ситуація стабільна і контрольована, випадків захворювання свиней на АЧС не зафіксовано.
      Та, як зауважив голова державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Петро Бескупський, негайно мають бути вжиті вичерпні заходи щодо недопущення занесення вірусу африканської чуми свиней на Сокирянщину. Нині посилено контроль за перевезенням тварин, сировини та продукції тваринного походження на території району та за його межі без супровідних ветеринарних документів та ідентифікаційних номерів.
      Рішенням комісії зобов’язано органи місцевого самоврядування населених пунктів району вжити невідкладних заходів щодо дотримання необхідних правил облаштування і утримання діючих худобомогильників та біотермічних ям,  посилити контроль за роботою сільськогосподарських підприємств в частині забезпечення ними належних умов утримання, годівлі та догляду за тваринами з дотриманням ветеринарно-санітарних норм, проведення охоронних заходів (огородження території господарств), переведення господарств на закритий режим роботи.
       Належить також посилити державний ветеренарно – санітарний контроль за реалізацією на ринках свиней не ідентифікованих та без супровідних ветеринарних документів.  Осіб, винних у невиконанні вимог ветеринарного законодавства України притягнути до передбаченої ним відповідальності.
      
Джерело: Сайт РДА

Додано: 11.01.2018 в 19:03

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери