Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Про умови встановлення надбавки непрацюючим пенсіонерам
Добавив: SOKPFU
Оцінка:

У випадку, якщо особа, яка звертається за пенсією, має на своєму утриманні неповнолітніх дітей, то їй до пенсії встановлюється відповідна надбавка. Умови встановлення такої надбавки визначені постановою Кабінету Міністрів України “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян” від 16.07.2008 № 654. Вказаним нормативно-правовим актом, зокрема, передбачена виплата непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, надбавки до пенсії у розмірі 150 гривень на кожну дитину.
Особа набуває права на встановлення такої надбавки за умов припинення роботи або зняття з реєстрації як фізичної особи-підприємця та перебування на утриманні дитини віком до 18 років.
Для нарахування такої надбавки непрацюючий пенсіонер має надати свідоцтва про народження дітей; довідки з органів праці та соціального захисту населення з приводу того, що жоден з батьків не отримує соціальної допомоги на кожного з дітей; довідки, що засвідчують факт перебування на утриманні непрацездатних членів сім'ї, зокрема, це можуть бути довідки житлово-експлуатаційних або інших організацій з місця проживання (реєстрації), або довідки органів місцевого самоврядування, або довідки про спільне проживання разом з дітьми за однією адресою.
Управління пенсійного забезпечення

Додано: 11.09.2017 в 17:43

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери