Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Ті самі граблі
Добавив: kuman
Оцінка:

ВІДСУТНІСТЬ КОШТІВ В МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТАХ НЕ ДАЄ ПІДСТАВ ДЛЯ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ В НАДАННІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ.

        Бюджетним кодексом України до видатків місцевих бюджетів віднесено  видатки на пільги з послуг зв’язку. У зв’язку із передачею права держави на відшкодування зазначених виплат місцевим бюджетам, в тому числі  бюджетам об’єднаних територіальних громад, субвенція з Державного бюджету у 2016-2017 роках не передбачена. Незалежно від визначених на цю мету бюджетних призначень є бюджетні зобов’язання щодо компенсацій громадянам відповідної категорії в частині абонентної плати за користування квартирним телефоном.  
    Нині ж в районі склалася ситуація, яка блокує роботу управління соціального захисту населення. Коментуючи проблему представники фінансового управління райдержадміністрації зазначають, що дана заборгованість виникла через несплату відшкодування витрат на користь ПАТ «Укртелеком» в сумі 102,0 тисяч гривень. В тому числі значні суми були використанні на відшкодування даних послуг по пільговиках Сокирянської об’єднаної територіальної громади  - 62,7 тисяч гривень та Вашковецької – 3 тисячі гривень. Аби зняти соціальну напругу рішенням сесії районної ради було погашено частину заборгованості з послуг зв’язку пільговій категорії населення Сокирянського району та частково по пільговиках Сокирянської  та  Вашковецької громад.
      Наразі на звернення до міського голови (питома вага пільговиків припадає на мешканців міста Сокиряни понад 60%) отримано лист від 17.08.2017 №01-07/2005 про відсутність фінансових можливостей та правових підстав на відшкодування наданих пільг з послуг зв’язку відповідній категорії громадян м.Сокиряни та с.Коболчин. Та про які правові підстави йдеться, коли відсутність коштів в місцевих бюджетах на відшкодування пільг за послуги зв’язку, не дає підстав для порушення законодавства України та відмови пільговикам в наданні телекомунікаційних послуг. Окрім того, управлінням Державної казначейської служби в Сокирянському районі з 20 липня 2017 року зупинено операції по всіх рахунках управління соцзахисту райдержадміністрації за всіма кодами економічної класифікації видатків бюджету, що унеможливлює виплату з інших соціальних допомог.

Джерело: Сайт РДА


 

Додано: 18.09.2017 в 19:45

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери