Меню

Опитування
Чи підтримуєте Ви створення ГО "Сокиряни-Відродження"

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Створена ГО "Сокиряни-Відродження"
Добавив: kuman
Оцінка:

Активісти проголосували за створення громадської організації «Сокиряни-Відродження».

       Учасники групи «Сокиряни-Відродження» виявили бажання створити громадську організацію, аби мати можливість залучати до корисних справ та вирішення наболілих проблем більшу кількість жителів Сокирянської ОТГ. Відтак, активісти провели зустріч та прийняли відповідні рішення.
        Головуючим установчих зборів присутні обрали Ростислава Бузило, секретарем – Анну Вітковську. На зібранні були присутні 17 жителів Сокирян, які виявили ініціативу та проголосували одноголосно про створення громадської організації із назвою «Сокиряни-Відродження».
       Напередодні ініціатори розробили Статут організації, а на засіданні його детально розглянули та затвердили. Обговорили також питання, що стосується керівника та органів правління організації. Присутні висували різні кандидатури на посаду голови. Зокрема, Бузила Ростислава, Макарця Олександра, Дейбука Владислава та Лозового Владислава. Більшість присутніх віддали свою перевагу Ростиславу Бузилові.
       Також учасники зборів обрали склад правління ГО. До його складу увійшли  активісти - Олександр Макарець, Артур Баранюк, Владислав Дейбук, Юрій Бєдний, Ігор Лінгурян, Іван Гладкий, Юрій Незвищук та В’ячеслав Гладкий, що вже не раз демонстрували свої реальні справи у питаннях розвитку Сокирянщини.
      Наразі новостворена ГО «Сокиряни-Відродження» проходить процес реєстрації та перевірки. В планах – багато проектів, що сприятимуть розвитку нашого міста.
   
      Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

         Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

 

Додано: 23.02.2018 в 17:51

Іван Петрович 23.02.2018 в 18:03Спам
Початок кінця монополії мера на владу у Сокирянах.
0
До Іван Петровича 23.02.2018 в 18:14Спам
Тоді дайте ГО повноваження "тіньового кабінету Міністрів", т.ї. "тіньового виконкому МТГ" і щоб він міг накладати "вето" на рішення діючого виконокому та сесії ради. Тоді це буде справжній контроль і справжнє народовладдя, того що ГО зібрала найбільшактивних громадян, які готові працювати без оплатно на користь громаді.
1
Та Гора 23.02.2018 в 18:19Спам
Не затвердить мер статуту такого ГО з такими повноваженнями. Не по інструкції це, хоч і по волі народу. Історія з ГО тільки починається. Все впереді.
0
Цент 23.02.2018 в 18:39Спам
Якщо ГО створено з метою контролю за ефективним і правильним використанням коштів бюджету - то це добре. Але якщо це нова "точка протистояння" - то це погано. Потрібно в статуті передбачити функції і права ГО та її обов'язки і відповідальність. А ще би краще до затвердження статуту розмістити його зміст в інтернеті і хай народ сам побачить (а можливо і щось добавить своє) що народжується: монстр чи ангел.
А взагалі-то ідея досить слушна і гідна наслідуванню в інших гроадах.
1
Житель Сокиряни 23.02.2018 в 19:36Спам
Мужики в управлінні ГО зібралися солідні, подивимось яка буде "дубінка" в їх руках.
1
Юрист 24.02.2018 в 12:41Спам
До "Цента". Не функції це ГО вести контроль за використаннм коштів. Інша справа якщо би був створений (а для цього потрібно прийняти відповідне положення) так званий "опозиційний виконком" (ОВ). І в функції якого входили би повноваженя по контролю за використанням коштів місцевого бюджету. Такий ОВ вигідний не тільки опозиції, а й владі (сьогодні ти при владі, а завтра опозиція). Могли би ввійти до складу ОВ ті громадяни які балотувалися і виборили 1 (чи 2) місця на виборчих діляницях (т.ї. мають певний авторитет в громаді), але не попали до числа депутатів так як їх партії не набрали відповідної кількості голосів. ОВ міг би бути тим застережливим механізмом корупції який сьогодні є у суспільстві і не погодитись тут з "Цент"ом що "ідея гідна наслідуванню в інших громадах" не можна. Справа за малим - розробити і затвердити Положення про ОВ.
1
До Юрист 24.02.2018 в 15:23Спам
Ти такий юрист як я балерина. Читай Закон про місцеве самоврядування
0
Не байдужий 24.02.2018 в 17:59Спам
Закон не догма, і завжди можна внести поправки, щоб хоч трохи цієї корупції здихатися. Хоча наші народні, мабуть, не захочуть.
1
Сокирянець 24.02.2018 в 23:36Спам
Маю велтку надію і сподівання на "Відродження" як і більшість сокирянців
0
До юриста 25.02.2018 в 13:08Спам
Не стиковочка виходить: або ідея "брєдова" вбо назва не правильна. Опозиційний виконком (а виконком це "виконавчий" комітет) нічого не виконує, а хоче контролювати. Тоді назвіть хоча би "опозиційний контролюючий комітет" (ОКК). Або взагалі без "опозиційний", тоді вийде просто КК(кака), що саме є по суті.
0
Народ 25.02.2018 в 13:41Спам
Що за заморочки сокирянські. Назвіть просто і зрозуміло: Народний контроль. І баста. За роботу, бо в місті її непочатий край.
0
Центр 25.02.2018 в 17:43Спам
Якщо в ініціаторів є амбіції поборотися на виборах за владу, тоді і контроль буде дієвим. В противному випадку контролери перетворяться на "прилипал" і пилятимуть бюджет разом із владою.
0
Житель Сок. 25.02.2018 в 20:07Спам
Народ, про що ми говоримо? Хтось бачив статут чи чув заяви ініціаторів, що вони самі хочуть відроджувати? Давайте почекаємо, подивимось що офіційно заявлять самі ініціатори. Може й не варто нічого підтримувати.
0
Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери