Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Столичні гості на Сокирянщині.
Добавив: kuman
Оцінка:

На Сокирянщині побували представники Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

      13 вересня упродовж кількох годин тривало знайомство із Дністровською ГАЕС у рамках візиту поважного представництва Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки на чолі з керівником секретаріату Вадимом Сергійовичем Стогнієм. 
      Цю оглядову екскурсію вирізняло те, що унікальність цієї гідроспоруди детально і високофахово й аргументовано підтверджував науковцям генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Григорович Сирота.
     Перші враження гості отримали на головному щиті управління, де на власні очі побачили принцип керування станцією, а також на основі відеофільму дізналися про особливості роботи Дністровської ГАЕС та етапів спорудження найбільшої рукотворної водойми. Більш розширити уяву про масштаби станції представники Комітету змогли під час оглядин машинного залу, де на численні запитання відповідали також радник генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Юхимович Кожокар, директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Йосипович Субота, головний інженер Анатолій Павлович Жук.
       Не оминули увагою поважні гості і новозведений Палац культури, що у Сокирянах та центральну районну лікарню, адже ці два вкрай важливі соціальні об’єкти збудовані за кошти ПрАТ «Укргідроенерго». У супроводі голови Сокирянської райдержадміністрації Петра Бескупського та голови Сокирянської районної ради Василя Козака, прогулюючись ошатними доріжками нещодавно облаштованого скверу, представники Комітету зауважили, що  надзвичайно важливо, що незважаючи на непрості часи в райцентрах зводяться об’єкти такого масштабу. 
      Делегація ознайомилася  із роботою районного лікувального закладу та відмітила сучасні умови надання медичних послуг.

Джерело: Сайт http://nordbess-news.cv.ua

 

Додано: 14.09.2017 в 19:55

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери