Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Соціальний захист
Добавив: kuman
Оцінка:

1. Відбувся семінар – практикум з питань соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

      Днями на базі Олексіївської сільської ради відбувся семінар – практикум за участю директора та працівників районного територіального центру соціального обслуговування громадян, соціальних робітників населених пунктів району.
    В ході семінару обговорено важливі питання щодо покращення надання соціально– побутових послуг непрацездатним громадянам  на дому. Зокрема, йшла мова про  специфіку  роботи відділення соціальної допомоги вдома в умовах Державного стандарту на прикладі роботи соціальних  робітників сіл Олексіївка та Новоолексіївка, соціально – правовий захист працівників територіального центру та одиноких непрацездатних громадян, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома. Такожучасники семінару взяли участь в тренінгу  «Жіноче лідерство та гендерна рівність».
      За результатами роботи семінару прийнято відповідні рекомендації.

Джерело: Сайт РДА
 

2. Роз'яснення управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

       «Як отримати гроші,  нараховані за рішенням суду  дітям війни?Ще в 2011 році рішенням суду зобов’язано Пенсійний фонд виплатити мені відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» підвищення до пенсії». Марія Харабара
        Питання виплати недоотриманих у зв’язку з відсутністю відповідного фінансування з Державного бюджету України сум коштів, нарахованих на виконання рішень судів, які видані або ухвалені до 1 січня 2013 року, врегульовано на законодавчому рівні у 2014 році. Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 440 затверджено Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою. Цим Порядком визначено механізм обліку судових рішень органами державної виконавчої служби та подальшої передачі їх до органів Казначейства, до повноважень яких належить виплата коштів, нарахованих на виконання рішень судів дітям війни.
       Особам, на користь яких ухвалено відповідне рішення суду, виплата недоотриманих коштів, нарахованих на виконання судового рішення, здійснюватиметься Казначейством (в області -  Головне  управління Державної казначейської служби України в Чернівецькій області),   в межах бюджетних асигнувань, визначених Законом України про Державний бюджет України   на відповідний рік, за принципом черговості. При цьому, рішення  вносяться до чергипісля звернення громадян до управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області. 
        Виплата коштів, нарахованих на виконання рішень судів стосовно підвищення дітям війни,  на даний час не  фінансується з бюджету Пенсійного фонду України.

Прес-служба Головного управління  Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  

Додано: 25.09.2017 в 21:19

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери