Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Швидко, зручно та якісно
Добавив: DRACS
Оцінка:

Швидко, зручно та якісно - основні принципи роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану, перш за все, спрямовані на забезпечення належної реалізації громадянами своїх прав та законних інтересів.

З 20 грудня 2008 року в Україні було запроваджено в дію Державний реєстр актів цивільного стану громадян, що значно покращив та удосконалив роботу відділів.

Даний реєстр – це єдина комп’ютерна база даних про акти цивільного стану, внесені до них зміни і доповнення, видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Реєстру. Ведеться українською мовою. Інформація про особу, яка міститься в Реєстрі є конфіденційною та розголошенню не підлягає.

На сьогоднішній день до Реєстру внесені відділамм державної реєстрації актів цивільного стану України відомості щодо актових записів цивільного стану, що знаходяться на збереженні у відділах з 1945 року по теперішній час.

Враховуючи вищевикладене - Державний реєстр актів цивільного стану громадян є, безперечно, соціальним Реєстром, його впровадження наблизило правові послуги до особи, а саме : з 1 січня 2015 року вступили в силу зміни до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, щодо повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану (народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені).

Якщо оригінал свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, повторна видача свідоцтва здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану, складеного як в електронному вигляді (завдяки вказаного Реєстру), так і на паперовому носії (архівні відомості відділів).

Повторна видача свідоцтв у такому випадку здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника (так як і витягів).

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану видає повторно свідоцтво про державну реєстрацію актів цивільного стану після безпосередньої перевірки відповідності відомостей у Державному реєстрі даним паперового носія актового запису цивільного стану (якщо він зберігається у цьому ж відділі), або на підставі підтвердження про це відділу за місце складання актового запису цивільного стану.

Для прискорення терміну видачі свідоцтва у разі державної реєстрації в іншій місцевості України, запит на підтвердження до відділу за місцем складання актового запису цивільного стану та отримання відповіді від нього здійснюється у день подачі заяви (за допомогою телекомунікаційних засобів – факс, Інтернет).

Без підтвердження свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану повторно видається у тому випадку, коли цей актовий запис зберігається на тимчасово окупованій території України або у районі проведення антитерористичної операції.

Отже, якщо Ваше народження чи інший вид реєстрації, зареєстровано в любій іншій області чи районі України, і Ви потребуєте даний документ, не варто їхати чи писати до іншого відділу, завітайте до нашого відділу і якщо не в той самий день то наступним Ви зможете отримати вказаний документ.

Швидко, зручно та якісно. Маємо надію, що наш відділ Вам допоможе.

 

 

Начальник Сокирянського районного відділу ДРАЦС

Ткач С.А.

Додано: 31.10.2017 в 18:03

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери