Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Сесія Сокирянської районної ради
Добавив: kuman
Оцінка:

1. Відбулася 8 позачергова сесія Сокирянської районної ради (відео).

       Сьогодні, 3 листопада, відбулася восьма позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання. Винесені на порядок денний питання були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій. Відтак прийнято цілий ряд рішень, спрямованих на вирішення проблемних питань району. 
     Зокрема, депутати розглянули виконання районного бюджету та внесли зміни до бюджету в поточному році. Зазначалося, що в районі склалася складна ситуація з виплатою заробітної плати працівникам бюджетних установ, окремим установам не виплачено зарплатню ще за жовтень. Варто відмітити, що районі заклади фінансуються із районного та місцевих бюджетів Вашковецької і Сокирянської ОТГ. Нині фінансові зобов’язання виконали тільки районний бюджет та Вашковецька ОТГ.
      Сокирянська міська рада попри неодноразово направлені головними розпорядниками коштів листи щодо несвоєчасного фінансування за послуги жителям громади відмовляє, мотивуючи перерахунком субвенції, яка до слова розрахована на рівні 2016 року. Це створює неабияку соціальну напругу, і якщо до нині ситуацію виправляли за рахунок уточнень районного бюджету, тобто за рахунок надходжень від сільських рад району, зараз такої можливості немає. Заслухавши інформацію начальника фінансового управління та керівників бюджетних установ депутати вирішили здійснити уточнення до районного бюджету та профінансувати частину заборгованості.
      В ході роботи сесії у депутатів районної ради виникало чимало питань, пов’язаних з реформою децентралізації. Зокрема, щодо не взяття до уваги обласною державною адміністрацією при поданні до Кабінету Міністрів схвалених сесією обласної ради змін до Перспективного плану формування територіальних громад в частині Сокирянського району. Було внесено пропозицію звернутися з даною проблемою до Президента України П.Порошенка.
      Крім того, депутати прийняли звернення до Міністра екології та природних ресурсів України щодо сприяння у отриманні філією «Сокирянський райавтодор» спеціального дозволу на видобуток піщано-гравійної суміші  в с.Непортове Сокирянського району. На переконання депутатів, відновлення роботи кар’єру значною мірою вирішитьпроблеми ремонту доріг з гравійним покриттям.
      Враховуючи суспільну необхідність у завершенні будівництва районного будинку культури, створення належних умов для розвитку галузі культури та освіти на території Сокирянського району, а також у зв’язку з тим, що на будівництві об’єкта проведено значний комплекс робіт депутати районної ради прийняли звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністра палива та енергетики України, Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), про виділення в першому півріччі 2018 року передбачених проектомінвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на об’єкти соціального призначення Сокирянського району із врахуванням індексу інфляції. У разі позитивного вирішення даного питання вже в другому півріччі наступного року районний будинок культури буде зданий в експлуатацію.

    Джерело: Сайт РДА

Фото і відео з сайту "Північно-бессарабський інформпортал"

2. Депутати Сокирянської райради додатково направили на зарплату бюджетникам 1млн 220 тис. грн.

      Завдяки значному  перевиконанню районного бюджету за 10 місяців нинішнього року на 8-й позачерговій сесії депутати Сокирянської районної ради  змогли вчергове додатково збільшити видаткову та дохідну частини  районного кошторису  на 2 млн. грн.. Більшість цих коштів направлено на виплату заробітної плати бюджетникам району та забезпечення роботи установ Сокирянщини у осінньо-зимовий період. Представила проект змін начальник фінансового управління Сокирянської РДА Ольга Чорна, та зауважила, що ситуація з оплатою праці працівників галузей освіти, культури та медицини Сокирянщини залишається критичною.
       Відтак збільшено  асигнування відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 392 тис. грн., у тому числі на заробітну плату з нарахуванням РЦТДЮ – 100 тис. гривень, на енергоносії – 50 тис. гривень, придбання новорічних подарунків для дітей та учнів – 80 тис. гривень, а також на проведення робіт по забезпеченню водою приміщення Вітрянського НВК – 55 тис.  гривень, на капітальний ремонт покрівлі Романковецької гімназії – 107 тис.  гривень.
      Відділу культури райдержадміністрації додатково направлено 602 тис. гривень, у тому числі на заробітну плату з нарахуванням підвідомчих установ – 400 тис. гривень, а для відновлення даху Селищанського будинку культури – 202 тис.грн.
      Районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів додатково направлено  100 тис. гривен, у тому числі на оплату праці з нарахуванням – 50 тис. гривень, на розрахунки за енергоносії – 50 тис. гривень.
      Також збільшено асигнування  Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у сумі 350 тис. гривень, у тому числі на заробітну плату з нарахуванням 300 тис. гривень, на енергоносії – 50  тис. гривень.
      На потреби Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи депутати надали 150  тис. гривень, у тому числі на заробітну плату з нарахуванням 100 тис. гривень, на енергоносії – 50 тис. гривень.
   
 Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

Додано: 03.11.2017 в 19:05

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери