Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

РОЗРАХУНКИ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ
Добавив: kuman
Оцінка:

ОБГОВОРЕНО ШЛЯХИ ЗМЕНШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ

     Під керівництвом першого заступника  голови районної державної адміністрації Андрія Маркевича відбулося засідання районної комісії по розрахунках за спожиті енергоносії за участю профільних служб району.
      В ході засідання йшлося про стан погашення заборгованості за спожиту електроенергію та природний газ державними і комунальними підприємствами району. Члени комісії обговорили заходи, яких необхідно вжити задля погашення у найкоротші терміни боргів за використані енергоносії та недопущення виникнення їх в подальшому.
      Як повідомив начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації на даний час найбільша заборгованість залишається за підприємством Сокирянської виправної колонії     № 67 та Сокирянського відділення поліції, існує також поточна заборгованість серед населення.
  Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Миколайович доручив проаналізувати заборгованість у розрізі категорій споживачів. «Існує безліч варіантів погашення заборгованості, один з яких – реструктуризація боргів, тож потрібно посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо можливих шляхів зменшення заборгованості» - зауважив Андрій Маркевич. Підприємства-боржники мають вжити вичерпних заходів задля максимального погашення боргів за енергоносії.
  Підсумовуючи обговорення головуючий підкреслив, що роботу з погашення підприємствами заборгованості за використані електроенергію та газ необхідно проводити у тісній співпраці з усіма контролюючими органами.

Джерело: Сайт РДА

 

Додано: 25.10.2017 в 20:06

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери