Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Розпочався осінній призов
Добавив: kuman
Оцінка:

 Розпочався осінній призов на строкову військову службу.

    Відповідно до указу Президента України №44/2017, у жовтні – листопаді 2017 року проводитиметься осіння призовна компанія. На строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я громадяни України, чоловіки 20 – 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову  службу. Огляд призовників в м.Новодністровськ проводитиметься медично-призовною комісією 26 вересня в приміщенні міської поліклініки, про що їх повідомлено повістками.
    У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані прибути до 10 жовтня в районний військкомат (м.Сокиряни, вул.Центральна 66).
      Призовники, які мають право на відстрочку, зобов’язані до 1 жовтня надати підтверджуючі документи до Сокирянського районного військового комісаріату або у військово-обліковий стіл Новодністровської міської ради.
   Керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування та форми власності несуть відповідальність згідно чинного законодавства за прийняття на роботу призовників і військовозобов’язаних, які не перебувають на військовому обліку.
      Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законодавством.
     
Марія РОШКА – начальник управління з питань НС, БЖ, ЦЗ та МР.

Джерело: Сайт Новодністровської міської ради
 

Додано: 20.09.2017 в 20:17

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери