Меню

Опитування
Чи підтримуєте Ви створення ГО "Сокиряни-Відродження"

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Робота влади
Добавив: kuman
Оцінка:

1. В райдержадміністрації відбулася апаратна нарада.

     Сьогодні, 19 лютого, голова райдержадміністрації Петро Бескупський провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Центральної районної лікарні та ЦПМСД.  
     Як зазначалося на нараді основним завданням залишається забезпечення заходів щодо наповнення бюджетів. За інформацією фінансового управління райдержадміністрації наразі виконання районного бюджету складає близько 86% до плану,  очікується ще надходження від сільгоспвиробників за орендну плату за користування земельними ділянками (паями).
     Йшлося також про епідемічну ситуації в районі. Наразі ситуація стабільна та контрольована. Як повідомили представники районного освітянського відділу відсоток дітей, відсутніх по хворобі складає близько 11% , тож школи та дитячі установи працюють в штатному режимі. Разом з тим, за інформацією санітарної служби школах м. Новодністровську призупинено навчання через збільшення захворюваності на ГРВІ. Окрім того, обговорено участь педагогів району в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2018». За попередньою інформацію участь вчителів району є досить успішною, наразі 3 успішно пройшли завдання 2 конкурсних днів і змагаються за лідерство.
      Голова райдержадміністрації Петро Бескупський також наголосив на продовженні інформаційно – роз’яснювальної роботи серед жителів району щодо впровадження медичної реформи на первинному рівні.
       За результатами наради дано відповідні доручення.

Джерело: Сайт РДА

 

2. Розглянуто питання призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення житлових субсидій.

     Днями в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Тарасової.
       На розгляд комісії подано 62 заяв стосовно надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та розглянуто 30 справ жителів району, які звернулись за призначенням субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.
       Члени комісії детально проаналізували звернення стосовно яких прийнято позитивні рішення. Одне звернення, яке потребує додаткового розгляду перенесено на наступне засідання комісії.
      
Джерело: Сайт РДА

Додано: 19.02.2018 в 18:48

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери