Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Реформа медицини - час дій.
Добавив: kuman
Оцінка:

У 2018 році медичні заклади первинної допомоги повинні повністю трансформуватися.

      Установи первинної допомоги в 2018 році зі стартом реформи медичної галузі повинні в першу чергу виконати шість основних пунктів, передбачених законодавством.
      Зокрема комунальні заклади первинної допомоги в 2018 році повинні:
      1. Реорганізуватися в комунальне некомерційне підприємство. Тільки медичні установи в статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.
   2. Забезпечити комп'ютеризацію та підключитися до електронної системи охорони здоров'я, отримати електронні цифрові підписи для закладу і лікарів.
   3. Привести матеріально - технічне забезпечення установи відповідно до Табеля технічного оснащення.
       4. Забезпечити надання ПМП в вихідні, свята і для заміни основного лікаря у відпустці, на лікарняному або під час підвищення кваліфікації.
       5. Почати активне інформування та підписання з пацієнтами Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги.
        6. Укласти договір з Національною службою здоров'я України.
       Разом з тим в уряді відзначили, що старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги почнеться з квітня 2018 року. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбувається в пілотному режимі. Це зроблено для того, щоб лікарі мали час навчитися користуватися функціоналом медичної інформаційної системи, а також для тестування центрального компонента електронної системи охорони здоров'я.
       Також заплановано, що в січні буде оголошений конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я, і до липня НСЗУ буде створена і почне роботу.
        В кінці 2017 року Кабінет міністрів України затвердив ряд нормативно-правових актів, необхідних для запуску медичної реформи, зокрема методику розрахунку медичних послуг, а також положення про Національну службу охорони здоров'я.
        З 2018 року держава оплачувати конкретні медичні послуги, надані пацієнтам на різних рівнях медичної допомоги. Пацієнти, які не підпишуть декларацію з лікарем первинної ланки, з 2020 року не зможуть отримувати безкоштовні медичні послуги.
       
Джерело: ZN.UA

Додано: 09.01.2018 в 15:14

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери