Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Реформа децентралізації - час порозумінь
Добавив: kuman
Оцінка:

Пенсіонери та ветерани війни обурені діями Сокирянського міського голови.

    Вже два тижні поспіль пенсіонери  та ветерани стурбовані ситуацією, що склалася довкола районного територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян та його реабілітаційного підрозділу.
    Вчора, 04 січня, пенсіонери м. Сокиряни зініціювали зустріч, на яку запросили раду ветеранської організації, голову районної ради Василя Козака першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Маркевича та Сокирянського міського голову Василя Равлика. Останній в черговий раз проігнорував запрошення літніх людей. Ні він, ні представники міськради на зустріч на з’явилися.
      За словами пенсіонерів неоднозначна ситуація з подальшою роботою реабілітаційного центру викликає хвилювання, адже тут надаються вкрай важливі і потрібні медичні та соціальні послуги. Люди вимагають пояснення чому міська влада своїми рішеннями та діями ставить в різні умови жителів об’єднаної громади та інших населених пунктів. Як пояснила директор районного територіального центру соціального обслуговування Наталя Гановська рішенням 35 сесії VІІ скликання від 21 грудня 2017 року Сокирянська міська рада створила міський територіальний центр, при цьому заборгувавши районному за фактично надані послуги мешканцям Сокирянської ОТГ  870 тисяч гривень.
      Складна ситуація й з обслуговуванням одиноких людей вдома, адже ці функції мали би перейти до міського Центру. Та літні люди, які роками обслуговувалися соціальними робітниками районного терцентру стурбовані тим, що представники міської ради приїжджають  до них до дому  та вимагають  писати заяви про перехід до міського центру. І зміна соціального робітника приводить стареньких у відчай.  
      Фінансовий стан справ обґрунтував голова районної рад Василь Козак, який зазначив, що наприкінці минулого року депутати районної ради, аби не залишити працівників без заробітної плати, внесли зміни до бюджету та додатково виділили кошти у сумі 2,0 млн.грн., у тому числі за рахунок коштів районного бюджету 1,2 млн.грн. Нині в районному бюджеті таких коштів немає. Він наголосив, що терцентр і надалі готовий надавати всі наявні послуги жителям району, але міська влада має зрозуміти свою дольову участь в його роботі.
      Аби поставити крапки над «і»  присутні зголосилися йти до Сокирянської міської ради. Боляче було дивитися, як поважні люди опираючись на палиці та підтримуючи одне одного, пішли під стіни міської ради на зустріч до міського голови, який не забажав прийти на їх запрошення. Василь Равлик таки вийшов до людей та пояснити причини своїх діянь так і не зміг. Люди не зрозуміли, де віднині вони зможуть отримувати безкоштовні послуги фізіотерапевтичного кабінету, при потребі поміряти артеріальний тиск, звернутися за порадою до лікаря, а також скористатися послугами маніпуляційного кабінету  для виконання медикаментозного лікування.   
    На ці питання відповіді у міського голови немає. А що робити людям поважного віку?
   
Джерело: Сайт РДА

Додано: 05.01.2018 в 22:17

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери