Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Про монетизацію субсидій
Добавив: kuman
Оцінка:

Мінфін України підготував трьохетапний план монетизації субсидій.

   Заступник міністра фінансів України Сергій Марченко заявив, що міністерство розробило трьохетапний план переходу на грошові розрахунки за субсидіями.
    Міністерство фінансів України розробило план переходу на грошові розрахунки за субсидіями, який буде складатися з трьох етапів, повідомив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.
     Як пише заступник голови Мінфіну в своїй статті для щотижневого видання "Дзеркало тижня. Україна" (ZN.UA), перший етап буде включати монетизацію розрахунків по субсидіях на рівні підприємств - постачальників послуг. На другому етапі - підготовка системи до проведення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсідіантов і їх верифікація і т.п.). На третьому етапі - монетизація субсидій на рівні домогосподарств.
     "Зараз ми на першому етапі, який вводить з нового року монетизацію субсидій на рівні постачальників послуг", - зазначив він.
    Метою цих змін є перехід на прозорі та своєчасні розрахунки "живими" грошима по субсидіях між державою і постачальниками і послуг.
   За словами заступника міністра, після опалювального сезону 2017-2018 років планується перевести частину платежів на звичайні поточні рахунки підприємств - постачальників послуг. Такий крок забезпечить ще одну передумову для переходу до вільного ринку - створить можливості для підприємств, які хочуть працювати з населенням, і відкриє шлях до прямого перерахування субсидій домогосподарствам, які самостійно зможуть розраховуватися за комунальні послуги, говориться в матеріалі.
    "На практиці це буде працювати наступним чином: перерахування субсидії буде здійснювати безпосередньо Держказначейство без будь-яких протоколів. Субсидії будуть перераховуватися за фактично спожиті енергоносії та надані послуги, що дозволить уникнути ситуацій, коли, наприклад, виконавці отримують більший обсяг субсидій, ніж спожили домогосподарства . Крім того, будуть чітко встановлені терміни проведення розрахунків - до 24-го числа кожного місяця, що гарантуватиме своєчасність оплати. І при цьому виконавці вус луг зможуть вибирати найбільш конкурентного постачальника енергоносіїв і розраховуватися з ним "живими" грошима від субсидій ", - пише С.Марченко

Джерело: https://telegraf.com.ua

Додано: 21.10.2017 в 11:35

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери