Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Про монетизацію субсидій.
Добавив: kuman
Оцінка:

 1. Термін подачі заяв на монетизацію субсидій подовжено.

      Строк подання заяв продовжено до 1 листопада 2017 року, якщо така заява не була подана до 1 вересня через не залежні від отримувача причини. Це допоможе громадянам реалізувати своє законне право на отримання виплат.
     Крім того, урегульовано питання впливу заборгованості на рішення про перепризначення субсидій на наступний опалювальний період.
  Тобто якщо станом на сьогодні субсидія не призначається на наступний період за наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, поки така заборгованість не буде погашена або укладено договір про її реструктуризацію.
      Проте існують непоодинокі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену надавачем послуги суму заборгованості і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти та укладати договір реструктуризації.
   Таким чином, до винесення рішення суду по суті, розмір заборгованості, що оскаржується, не береться до уваги, а субсидія перепризначається на наступний опалювальний період.
     Постанова КМУ «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» набуде чинності з дня опублікування.

Джерело: https://uteka.ua/.

2. Як відбуватиметься монетизація субсидій: Зубко пояснив.

 Український уряд продовжує працювати над питанням монетизації субсидій. На даний момент Кабмін розраховує провести монетізацію на рівні теплопостачальних підприємств.
     Про це повідомив міністр ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформує видання «Народна Правда».
     За його словами, країна зробила величезний крок вперед. Вперше будуть прибрані клірингові розрахунки, а також будуть скасовані протоколи, а організаціям будуть направлятися живі кошти по субсидіях українців.
     Також він додав, що повністю піде у далеке минуле радянська система розрахунків, що стало головним елементом у питанні монетизації субсидій.

Джерело: https://narodna-pravda.ua

Додано: 15.09.2017 в 23:29

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери