Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Про безпеки дорожнього руху.
Добавив: kuman
Оцінка:

      40 адміністративних протоколів складено за порушення законодавства з безпеки дорожнього руху.

       Про здійснення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання правил перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством йшлося на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації Андрію Маркевичу. В першу чергу Андрій Миколайович  наголосив на тому, що  основною метою проведення рейдових перевірок як і раніше залишатиметься впорядкування надання якісних послуг на ринку перевезень громадян та проведення роз’яснювальної роботи щодо  недопустимості вчинення порушень законодавства України у даній сфері.
      За даними відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації протягом січня – серпня 2017 року під час здійснення рейдових перевірок було перевірено 123 транспортний засобів, складено 40 адміністративних протоколів на автоперевізників, що здійснювали пасажирські перевезення порушуючи  вимоги  чинного законодавства, із них за серпеньперевірено 8 транспортних засобів та складено 4 адміністративні протоколи.  
    Окрім того, на нараді було обговорено питання надання послуг громадянам пільгових категорій населення, які наразі здійснюють 8 перевізників.
      Насамкінець перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич наголосив, що одна з основних вимог діяльності перевізників – надання населенню якісних послуг за всіма маршрутами. Відтак, доручив профільним службам постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання вимог чинного законодавства у сфері перевезення громадян.
 
   Джерело: Сайт РДА.

Додано: 20.09.2017 в 19:27

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери