Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Пріоритети медицини Сокирянщини.
Добавив: kuman
Оцінка:

1. Незважаючи на зміни у галузі охорони здоров’я, наші медики продовжують ефективно працювати на благо жителів Сокирянщини.

       Лікарі…Вони живуть і працюють у період реформ. Часто не вистачає фінансування, підводить матеріальна база, але життя та здоров’я їх пацієнтів – завжди в пріоритеті. Щодня, ідучи на роботу, вони забувають про політику, реформаторів та нестачу коштів, адже знають, що на них покладаються.
    Тож сьогодні медичні працівники Сокирянської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги зібралися, аби підбити підсумки минулого року, прозвітувати перед колегами про проведену роботу.
      Першою до присутніх звернулася виконуюча обов’язки головного лікаря ЦРЛ Тетяна Еммануїлівна Присакар. Вона розповіла про минулорічні досягнення та прикрі невдачі, коротко охарактеризувала роботу кожного із відділень. Значну увагу приділила Тетяна Еммануїлівна питанню фінансування районного лікарського закладу.

      Про роботу свого підрозділу розповіла головний лікар ЦПМСД Анастасія Євстафіївна Заремська. Так як на часі –  реформа первинної ланки медицини, вона особливу увагу зосередила на амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах у сільській місцевості. Подякувала виконавчим комітетам та депутатським корпусам сільських рад за небайдужість та підтримку у питаннях модернізації матеріальної бази та приміщень сільських «Пунктів здоров’я».

      Докладно про роботу кожного із відділень говорили їх керівники. Наголошували на тому, що недоліки у роботі минулого року проаналізовані та виокремлено ряд завдань, що допоможуть їх уникнути у 2018.
      На нараді медичних працівників був присутній голова Сокирянської РДА Петро Петрович Бескупський. Він подякував лікарям за роботу, а також наголосив на тому, що районна влада робитиме все можливе, аби покращити роботу районних лікувальних закладів.
     
Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

      Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

2. В Сокирянській центральній районній лікарні відбулася нарада молодших медичних працівників

        13 лютого, заступник голови райдержадміністрації Ірина Тарасова взяла участь в нараді з молодшими медичними працівниками закладу.  Про роботу за підсумками минулого року та проблеми говорила  заступник головного лікаря із медсестринства Надія Бабін. Вона також окреслила завдання та пріоритети на 2018 рік. Одним з основних напрямків роботи заступник головного лікаря виділила постійне навчання, вдосконалення навичок молодшого медичного персоналу,  зокрема через обмін досвідом. Так в поточному році запланована зустріч та обмін досвідом із лікарями та медсестрами Вінницької обласної дитячої лікарні.
     Окрім того, в ході наради було обговорено епідемічну ситуацію та стан захворюваності жителів району на ГРВІ, Грип, кір та дифтерію. Детально на цьому зупинилися лікар – інфекціоніст В. Барбакар та керівникрайонного  відділом лабораторних досліджень Державних  установ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» М. Колчева. Як стверджують спеціалісти на разі ситуація в районі стабільна та контрольована. Разом  тм, для упередження ускладнення ситуації посилена інформаційно – роз’яснювальна робота серед мешканців Сокирянщини щодо заходів профілактики захворювань, а також важливість проведення щеплень.

Джерело: Сайт РДА

 

Додано: 09.02.2018 в 22:19

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери