Меню

Опитування
Яку модель об'єднання територіальних громад вибираєте Ви?

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Піар на дітях
Добавив: kuman
Оцінка:

1. Депутатське звернення Максима Бурбака.

     Продовжуємо роботу на 204-у окрузі, зокрема в Сокирянах, які ніяк не можуть звільнитись від надмірної "опіки" місцевих козачат. Завдячуючи оперативній реакції на моє звернення, випускник 11 класу Сокирянської гімназії Процюк Андрій зможе здавати ЗНО.
      Прикро, що жоден місцевий чиновник, без яких Сокирянщина не уявляє свого існування (цитую адептів Василя Козака), за 11 років не спромігся допомогти Андрію отримати громадянство України. Дочекалися поки припече!!!
      Тепер служба у справах дітей Чернівецької ОДА з'ясовує обставини цієї справи. Не гайте часу. Це повна відповідальність керівництва району в особі Петра Бескупського, якого давно вже треба було звільнити. Але ж легше мітинги бюджетників проводити з критикою реформування району, ніж сумлінно виконувати покладені обов'язки.
    
Джерело: http://sokyryanska-gromada.gov.ua

2. Коментар Сокирянської райдержадміністрації щодо оприлюдненого 13.02.2018 року на сайті Сокирянської МТГ звернення народного депутата України Максима Бурбака.

      13 лютого 2018 року на офіційному сайті Сокирянської міської територіальної громади оприлюднене звернення народного депутата України Бурбака М.Ю. до голови Сокирянської райдержадміністрації Бескупського П.П. та коментар Бурбака М.Ю. до даного звернення з особистої сторінки в Facebook щодо ситуації, яка виникла в сім’ї випускника 11 класу Сокирянської гімназії Процюка Андрія.
       Районна державна адміністрація, детально вивчивши справу, повідомляє  наступне.
    З’ясовано, що Процюк Андрій Ігорович, 24.01.2000 р.н., проживає в м.Сокиряни та навчається в 11 класі Сокирянської гімназії. На момент реєстрації для участі в ЗНО в Процюка А.І. був відсутній паспорт. Також в ході вивчення обставин та проведення бесіди із директором Сокирянської гімназії Махібородою Д.В. з’ясовано, що адміністрація закладу давно володіє інформацією про відсутність паспорта у Процюка А.І. Однак, ні дирекція Сокирянської гімназії, ні відділ освіти Сокирянської МТГ, в полі управління якого знаходиться освітній заклад, не сприяли вирішенню даного питання. Більше того, відповідальні особи Сокирянської міської ради не зверталися до районної державної адміністрації,  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо сприяння у вирішені зазначеного питання та не порушували його перед іншими інстанціями.
        Наразі, зі слів бабусі Єремейко Л.М. та директора Сокирянської гімназії Махібороди Д.В., Процюк А.І. виготовляє паспорт громадянина Російської Федерації та зареєстрований в центрі оцінювання якості освіти для здачі ЗНО.
       Разом з тим звертаємо увагу, що згідно Порядку реєстрації на ЗНО випускників 2018 року у разі відсутності паспорту в комплекті реєстраційних документів надається клопотання від навчального закладу про реєстрацію за свідоцтвом про народження  та письмова заява-пояснення від батьків.
     Крім того, у вищезгаданому зверненні народного депутата України Бурбака М.Ю.  зазначено, що Процюк А.І., батьки якого не приймають участі у його вихованні та матеріальному забезпеченні, не має офіційного статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
       Наголошуємо, що відповідно до Цивільного кодексу України, постанови  Кабінету Міністрів України від 24.08.2008 №866 «Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», наказу Міністерства соціальної політики України від 19.01.2016 №26 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об'єднаної територіальної громади у сфері соціального захисту населення» органом опіки та піклування на території міста Сокиряни є Сокирянська міська територіальна громада.
       До повноважень Сокирянської міської ради входить забезпечення вирішення питань щодо соціального захисту особистих, майнових, житлових прав та інтересів дітей, надання статусу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, влаштування дітей до сімейних форм виховання, подання заяв, клопотань, позовів про захист прав дітей та інше.
       На жаль, через несвоєчасне спрацювання органу опіки та піклування Сокирянської міської територіальної громади Процюк А.І. був позбавлений в отриманні низки пільг і допомог, гарантованих чинним законодавством України.
       А тому рекомендуємо Сокирянській міській територіальній громаді з метою запобігання виникненню подібних ситуацій та забезпечення, дотримання і захисту прав дітей звертатись за методичною, юридичною допомогою до відповідних районних чи обласних соціальних служб.
    Районна державна адміністрація вважає неприпустимим з моральної точки зору використання проблем дітей у політичній площині та звертається до представників всіх гілок влади вживати в подальшому заходів щодо соціального, медичного, правового захисту дітей без будь-яких ознак другорядності.  
     
Джерело: Сайт РДА

Додано: 16.02.2018 в 20:35

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери