Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Новини від ВПУ
Добавив: kuman
Оцінка:

1. 27 жовтня 2017 року в Сокирянському ВПУ відбулись збори для батьків, діти яких навчаються на І-му курсі.

   Головував на зборах директор училища Купчик О.П., який розповів батькам про матеріально-технічне забезпечення закладу. Також звернув увагу батьків на організаційно-виробничі процеси, що відбуваються в училищі.
    Методист Гладка О.Г. розповіла батькам про навчально-виховний процес в училищі, про досягнення учнів в навчанні. Ознайомила батьків та опікунів із статтями Закону України «Про освіту». Звернула увагу на подальше успішне навчання учнів та підготовку до ЗНО.
     Заступник директора з навчально-виховної роботи Михайлевська Г.Б. наголосила про важливість питання щодо виховання сучасної молоді, що потребує співпраці сім’ї, навчального закладу та відповідних структур, органів і служб. Ознайомила також батьків з їх правами та обов’язками за оновленими статтями ЗУ «Про освіту».
  На зборах всі присутні дійшли спільного рішення, а саме – допомагати учням адаптуватись в реаліях життя, допомагати їм порадами, але, водночас, не втрачати пильності
.

2. Тиждень історії.

     Історія — розповідь про життя людей. Чи замислювалися ви над тим, як змінюється світ, що оточує нас? Коли та ким споруджені будинки, у яких ми живемо? Що залишають люди у спадок після себе?
      З 23 по 27 жовтня 2017 р. в Сокирянському ВПУ відбувся Тиждень історії, заходи якого для учнів проводили викладачі Балан В.О. та Михайлевська Г.Б.
      В понеділок викладачами разом з учнями була організована виставка до тижня історії: «Стежками ювілейних дат та подій», проводилась учнівська пошукова робота «Видатні світові особистості», що тривали протягом тижня.
     Також в рамках тижня проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з історії для учнів І-ІІІ–х курсів.
     Відкритий урок на тему: «Створення Організації Об`єднаних Націй» для учнів групи № 30 у вівторок цікаво та змістовно викладавБалан В.О.
   Михайлевською Г.Б. проводилась загальноучилищна історична гра: «В пошуках скарбів» для всіх бажаючих учнів та студентів (25-26 жовтня).
    26 жовтня відбулось засідання історичного гуртка «Гомін Віків». Заняття на тему: «Місце Нестора Махна в українській історії».
       На заключення, в п’ятницю, відбувся показ документального кінофільма:
«Від Дніпра до Одера» для учнів ІІ курсу.
   
Про літописи, про книги, величні будови,
   Про культуру, про освіту - немає і мови…
   Але доля історична народам згадалась, –
   Випливла ота колишня спільність, з’ясувалось…
   Тож згадаєм наших предків, їм низько вклонімось.
   Те, що маймо, зберігаєм та за честь борімось!

Джерело: Сайт ВПУ


 

Додано: 31.10.2017 в 22:32

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери