Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Наші діти
Добавив: kuman
Оцінка:

1. Вікторія Щетінкіна із Грубної здобула перемогу в обласному конкурсі дитячого малюнка.

     Урочисто й цікаво у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!».
      У конкурсі взяли участь 328 дітей  віком від 7 до 12 років. Переможцем обласного туру  стала учениця 7 класу ЗОШ с. Грубна Щетінкіна Вікторія.
      Грамоту та подарунки Вікторії вручив кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, лідер громадського руху «Рідна країна» – Микола Томенко.
       Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів у наступних творчих  конкурсах!

       Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

2. Перевірено умови проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

     Днями, представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено черговий рейд щодо обстеження умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зокрема, було перевірено домогосподарства в селах Михалкове та Гвіздівці. Всього було обстежено умови проживання 3 сімей зазначеної категорії, в яких проживає8 дітей.
     З батьками була проведена роз’яснювальна робота щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та відповідальність згідно законодавства, а також соціальним працівникам органів місцевого самоврядування наголошено на необхідності здійснення систематичного контролю за умовами проживання та виховання дітей в зазначених сім’ях.  Окрім того, в зазначених селах здійснено перевірку 11 об’єктів торгівлі на предмет незаконного використання праці неповнолітніх та встановлення попереджувальних таблиць із забороненням продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам. На момент перевірки порушень не зафіксовано.

       Джерело: Сайт РДА

3. Школярі Гвіздовецької школи побували на екскурсії в м.Чернівці.

      За ініціативи та сприяння депутата районної ради, жителя села Гвіздівці, Бойка Олексія Сергійовича 3 лютого в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» учні 9-11 класів загальноосвітньої школи с.Гвіздівці побували на екскурсії в м.Чернівці та переглянули художній фільм «Кіборги».Надзвичайно важко було дивитись на запеклі бої за Донецький аеропорт, який став символом незламності українських воїнів різного віку , які розмовляють різними мовами, але мають спільну мету – жити  у новій Україні.
     За словами вчителів відвідання такого фільму є досить  корисним та доцільним, сприяє вихованню патріотичних та моральних цінностей дитини, підвищує свідомість та почуття відповідальності.
      Повертаючись додому після перегляду фільму діти не могли стримати емоцій, вони ділилися враженнями від побаченого.
      
Джерело: Сайт РДА

 

Додано: 08.02.2018 в 16:28

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери