Молодь Сокирянщини.
Добавив: kuman
Оцінка:

1. На Сокирянщині змагалися юні орієнтувальники.

Днями  на базі районного центру творчості дітей та юнацтва відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Патріот», які мали за мету підвищити рівень національно-патріотичного виховання та популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді району.
     Тож, 60 хлопців та дівчат віком від 12 до 16 років із запалом взялися долати дистанцію «Спринг». Найбільш активними виявилися орієнтувальники Білоусівського, Селищанського та Сербичанського навчально-виховних комплексів.
     За словами учасників змагань та їх керівників, вони мали можливість не тільки позмагатися та оцінити рівень власної підготовки і фізичних здібностей, а й набути безцінного досвіду спортивного орієнтування.

2. Відбулися змагання допризивної молоді.

В рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене»  днями  на базі Шебутинецького НВК  відбулися районні змагання  допризивної молоді, в яких  взяли участь команди 10 навчальних закладів Сокирянського району.
      Змагання проходило з 5 видів програм:  стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати, підтягування, бігу на 100м. подолання смуги перешкод. За результатами змагань кожен навчальний заклад показав гарні результати в різних видах.
  Зокрема, з стрільби з пневматичної гвинтівки найкращими були каманда Романковецької гімназії; ІІ місце – Сербичанський НВК; ІІІ місце Михалківський НВК. В особистому заліку зайняли: І місце – Добровольський Дмитро, учень Сербичанського НВК; ІІ місце – Проданюк Микола, учень Михалківського НВК; ІІІ місце – Хорошенюк Вадим, учень Романковецької гімназії. Найкращі результати з метання гранати показали команда Шебутинецького НВК; ІІ місце - Василівський ЗНЗ; ІІІ місце - Михалківський НВК. В особистому заліку зайняли: І місце – Тимчук Владислав, учень Шебутинецького НВК; ІІ місце – Ткач Артур, учень ЗОШ І-ІІІ ст..с.Василівка; ІІІ місце – Денисов Денис, учень Шебутинецького НВК.
     Підтягування: І місце - Шебутинецький НВК; ІІ місце – Михалківський НВК; ІІІ місце – Сербичанський НВК. В особистому заліку зайняли: І місце - Тимчук Владислав, учень Шебутинецького НВК; ІІ місце – Кушнір Артур, учень Сербичанського НВК; ІІІ місце Голяк Олександр, учень Шебутинецького НВК.
    Із змагань з бігу на 100 м І місце посіли бігуни Василівського ЗНЗ, ІІ місце - Михалківський НВК; ІІІ місце Сербичанський НВК. В особистому заліку зайняли: І місце – Федишин Анатолій, учень Василівского ЗНЗ; ІІ місце - Ткач Артур, учень Василівського ЗНЗ; ІІІ місце Скороход Володимир, учень  ЗНЗ І-ІІІс.Грубна.
      Смугу перешкод найкраще подолали на зайняли І місце учні  Шебутинецького НВК; ІІ місце – Романковецька гімназія; ІІІ місце - Василівський ЗНЗ; В особистому заліку зайняли: І місце – Голяк Олександр, учень Шебутинецького НВК; ІІ місце – Денисов Денис, учень Шебутинецького НВК; ІІІ місце Федишин Анатолій, учень  ЗНЗ І-ІІІс.Василівка.
    В підсумку змагань з усіх видів перемогу виборола команда господарів змагань - Шебутинецького НВК; ІІ місце - Василівський ЗНЗ;ІІІ місце - Михалківський НВК
.

Джерело: Сайт РДА

3. Цікава подорож до Карпат.

Цікаві канікули – канікули в мандрах.
    Це привабливий варіант відпочинку для непосидючих любителів пригод. Саме тому учнів 8 –Б класу Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на осінніх канікулах помандрували в Карпати.
    Задоволенню не було меж. Маса емоцій!  Море позитиву! Мальовничі гірські краєвиди заполонили душі дітей. Учні, справжні шукачі пригод,  піднялися на Говерлу, попили холоднющої води із водоспаду Гук, намилувалися гірською панорамою з оглядового майданчика на Буковелі.
    Жодна розповідь і жодна фотографія не зможуть передати тих піднесених почуттів дітей.
     Одним словом – канікули вдалися!!!

Джерело: Сайт міської ради

4. Школярі з Новодністровська  виборюватимуть гранд на реалізацію власного проекту.

8-12 листопада в м. Київ у дитячому таборі «Двіжок» (вул. Урочище Колпитська казарма, б.1) відбудеться фінал гейміфікованого освітнього проекту «Відкривай Україну», організованого фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну», де команда «Гарячі серця» з м. Новодністровськ виборюватиме право отримати грант на реалізацію свого проекту.
     «Відкривай Україну» - це освітній проект для підлітків 7-11 класів, з малих міст України, де вони навчаються втілювати свої ідеї та задуми, змінюючи школи, міста та всю Україну. Цьогоріч, з-поміж 13 тисяч школярів, зареєстрованих на початку проекту, 350 найкращих потрапили до фіналу у складі 24 регіональних команд. Нагадаємо, що представляти інтереси своєї школи могла лише одна команда (16 осіб – по 3 учня з 7, 8, 9, 10, 11 класів та вчителя-модератора, якого обирали самі ж діти).
  Навчальна програма «Відкривай Україну», була розроблена спільно з «Києво-Могилянською бізнес школою». В ігровій формі учасники працюють над такими уміннями та навичками ХХІ століття як командоутворення, критичне мислення, проектний менеджмент, комунікація, практикують роботу з ідеями. Освітня пригода для школярів відбувається через он-лайн платформу, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого.
     На фіналі проекту, котрий поданий 4-х денним інтерактивним навчальним інтенсивом, Чернівецьку область представлятиме команда школярів "Гарячі серця" з м. Новодністровськ. Команда увійшла до числа фіналістів завдяки представленому проекту щодо створення «Алеї закоханих».
     Учні запропонували встановити лавочки, гойдалки, арку у формі серця, та висадити квіти. Відеозвіт, проробленої учнями роботи, за посиланням:
     За результатами фіналу 5-ть найкращих шкільних проектів отримають грант на його реалізацію в своєму місті. Нагородження команд відбудеться на «Концерті – презентації. Ідентифікація» 12 листопада в Стереоплазі (проспект Валерія Лобановського, 119, Київ). Дітей підтримають ТОП-ві українські гурти, серед яких Pianoбой, СКАЙ, MARU, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, ALLOISE, Zapaska, Monochromea, OT VINTA, Nesprosta, Лев Ременев, Правиця. Кожен з артистів заспіває пісні на твори українських поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Представлені композиції увійдуть до окремої збірки пісень, яка буде розповсюджена серед всіх українських загальноосвітніх шкіл.
    На гроші, які вдасться зібрати з концерту, три команди-переможниці проекту буде відправлено на навчання закордон для знайомства з кращими урбаністичними проектами, меріями європейських столиць, активістами, які прагнуть змінити світ на краще та обміну досвідом з міжнародними громадськими організаціями.

Додаткова інформація за телефоном: +38 050 339 71 73, Володимир Кравчук

Додано: 18.10.2017 в 19:52