Меню

Опитування
Яку модель об'єднання територіальних громад вибираєте Ви?

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Інвестиційні можливості району
Добавив: kuman
Оцінка:

Представники Сокирянської районної влади обговорили інвестиційні можливості району на Міжнародній конференції в м. Вінниця.

       Впродовж 2017-2018 років ГО «Єврорегіон «Дністер» реалізовує міжнародний проект «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства». Партнерами проекту є вісім організацій з України, Молдови, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Головною метою проекту є сприяння місцевому розвитку шляхом напрацювання комплексних стратегій розвитку пілотних громад Східного партнерства за широкої участі громадськості на основі досвіду Вишеградської четвірки.
   Сьогодні, 27 лютого,  на Міжнародній конференції «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства» в м. Вінниця, підведено підсумки реалізації проекту. В роботі конференції взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич та заступник голови районної ради Олексій Бойко. В ході заходу її учасники мали можливість вислухати висновки експертів та партнерів проекту, взяти участь в практичних дискусіях щодо розробки стратегій, досвіду стратегічного планування країн Вишеградської четвірки, а також висловити думки  щодо реалізації стратегії адаптованої до можливостей території.
     За словами представників Сокирянщини в ході конференції в індивідуальному спілкуванні з потенційними партнерами проекту обговорено інвестиційні можливості нашого регіону. Адже минулого серпня Сокирянщина приймала учасників делегації посадових осіб партнерських регіонів по Програмі «Чотири регіони для Європи», де було презентовано роботу одного з найпрогресивніших сільськогосподарських підприємств району та відзначено сприятливі умови для реалізації багатьох проектів, в тому числі, і міжнародних на теренах Сокирянщини.
  
        Джерело:http://sokyriany.bukoda.gov.ua

Джерело:http://sokyriany.bukoda.gov.ua

Додано: 27.02.2018 в 17:31

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери