Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Доходи громад
Добавив: kuman
Оцінка:

Серед районів області найбільший приріст доходів склався по Сокирянському

       Надходження до місцевого бюджету проаналізовано на нараді в райдержадміністрації. Як повідомили у фінансовому управлінні райдержадміністрації виконання бюджету району на звітний період  забезпечено на 121,6 відсотка, тобто надійшло 28640,7 тисяч гривень і  перевиконання склало 5085,9 тисяч гривень.
     Якщо брати на рівні області, то слід зазначити, що за інформацією  Департаменту фінансів облдержадміністрації, до місцевих бюджетів області за січень-жовтень 2017 року надійшло 2,4 млрд.грн. власних доходів, що на 485 млн.грн. (25,3%) більше, ніж за відповідний період минулого року. До загального фонду мобілізовано 2 млрд.грн.,що становить 107,7%та на 145,4 млн.грн. більше плану.
   Слід відмітити, що серед районів найбільший приріст доходів склався по Сокирянському – 60,7%, найменший – по Сторожинецькому - 28,6%. Серед ОТГ найбільший показник приросту доходів по с. Великий Кучурів  – 75%, найменший - по бюджету с.Волока – 10,5%. Стосовно ОТГ Сокирянського району, то за даними обласних фінансистів, приріст надходжень доходів загального фонду місцевих бюджетів Вашковецької ОТГ становить 35,5%.
     По Сокирянській ОТГ – 34,8%, це найменший показник серед міських ОТГ області та менший за середній приріст по області – 35,2%. Тому, як зазначалося такі показники не сприяють забезпеченню міською радою фінансування в повному обсязі за надані соціально – культурні послуги жителям Сокирянської ОТГ районними установами. А це в свою чергу веде до несвоєчасної виплати заробітної плати цим же таки жителям м. Сокиряни, які працюють в районних бюджетних установах: лікарні, районному територіальному центрі, музичній, художній школах, дитячо – юнацькій  спортивній школі.

Джерело: Сайт РДА

Додано: 02.11.2017 в 20:58

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери