Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

До уваги автомобілістів
Добавив: kuman
Оцінка:

1.  ВЛАСНИКАМ АВТО НЕОБХІДНО ВІДЗВІТУВАТИ ЗА НОВОЮ ФОРМОЮ ДО 20 ЛЮТОГО.

       Сокирянська ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області наголошує, що з 1 січня 2018 року діє оновлена форма Податкової декларації з транспортного податку (затверджена наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2015 р. №415 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 27.06.2017 р. №595).
       Зміни, внесені до декларації, зумовлені набранням чинності Закону України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», яким змінена редакція п.п.267.2.1 п.267.2 ст.267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у частині визначення об’єкта оподаткування транспортним податком. Зокрема, декларацію доповнено наступними показниками: Міжнародний ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN-код); тип пального.
   Звертаємо увагу, податкову декларацію з транспортного податку подають платники транспортного податку – виключно юридичні особи. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування Декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. 

2. ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЯКІ НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

    Вчора, 06 лютого 2018 року в районній державній адміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сокирянського району. Засідання провів голова комітету – перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич за участю начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, заступника голови конкурсного комітету – Сергія Беженаря та членів районного комітету.
     Голова комітету наголосив про вимоги до перевізників та озвучив маршрути, на які подано заявки. Він відзначив, що з 14 об’єктів конкурсу пропозиції були подані по 9 об’єктах.
   Начальник відділу інфраструктури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, заступник голови конкурсного комітету Сергій Беженар, зазначив, що  оголошення на проведення конкурсу з організації перевезення пасажирів на окремих приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, опублікованого в районній  газеті «Дністрові зорі» від 03.11.2017 року №44 (7529) та розміщено на офіційному сайті Сокирянської районної державної адміністрації.
  Після детального обговорення конкурсна комісія ухвалила рішення надати дозвіл перевізникам – претендентам обслуговувати ті маршрути, відповідно до яких вони подали заявки.
   По 5 об’єктах приміських автобусних маршрутах на які не було подано пропозиції, буде повторно оголошений конкурс згідно чинного законодавства.

Джерело: Сайт РДА

Додано: 07.02.2018 в 21:56

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери