Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

«Дні Словаччини у м.Новодністровськ – 2017»
Добавив: kuman
Оцінка:

1. «Дні Словаччини у м.Новодністровськ – 2017» Спільними зусиллями задля доброго починання.

      В понеділок 23 жовтня апаратну нараду Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев розпочав з подяки усім працівникам виконавчого апарату міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти та культури, депутатському корпусу та членам виконавчому комітету за належну підготовку та гідне проведення заходів, що відбулися в рамках «Днів Словаччини у м.Новодністровськ – 2017». Підкреслив, що 20 – 21 жовтня, приймаючи численних гостей, в тому числі з-за кордону, наше місто вперше вийшло на міжнародний рівень і показало себе якнайкраще. Адже за такий короткий термін (лише два дні) Новодністровськ засвідчив не лише вміння приймати працівників дипломатичних установ та іноземні делегації, а й організовувати дискусійні панелі, демонструвати досягнення вітчизняної гідроенергетики, приваблювати навколишніми пейзажами та гарно розважати піснями і танцями.
      «В суботу дуже багато людей підходили і щиро дякували за те, що фактично діловий захід вилився у загальноміське свято, ‑ поділився Анатолій Іванович. – Казали, що новодністровцям такого справді бракує. Знаю, що чимало наших недоброзичливців будуть докоряти потраченими на «Дні Словаччини» коштами. Тому хочу наголосити, що 200 тисяч гривень, які були виділені сесією, це не витрати, а інвестиція в майбутнє, це шлях до економічного і культурного зростання. До речі, в розрахунку на кількість мешканців міста цей внесок становить по 20 гривень на кожного новодністровця. Хіба це багато?! Але про нас тепер знають не лише в Україні і це дає нам унікальний шанс запрошувати в місто інвесторів, брати участь у проектах на європейські гранди та інші види технічної допомоги».
   Міський голова Анатолій Болдашев також зазначив, що «Дні Словаччини» вкотре об’єднали громаду в єдиній меті і багато людей, усвідомлюючи важливість заходу, проявили активну громадську позицію, допомагаючи у його підготовці та проведенні. За це велика дяка усім, хто так чи інакше долучився до справи. Чернівецька обласна державна адміністрація, наприклад, забезпечила надзвичайно яскравий виступ Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії.
       Але найбільш вагомий вклад у організацію та проведення заходів був від генерального партнера «Днів Словаччини у Новодністровську – 2017» ПрАТ «Укргідроенерго» (генеральний директор Ігор Сирота) та двох його філій:
      «Дністровська ГЕС» (директор Вячеслав Клим) і
      «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» (директор Василь Субота).
       Відгукнулися на прохання про підтримку і керівники таких підприємств як:
       ТОВ «Мехтрансбуд» (директор Василь Лутчак),
       ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» (генеральний директор Сергій Лунін),
       ТОВ «Гідромехмонтаж» (директор Григорій Кучурка),
       ТОВ «Променергобудсервіс» (директор Сергій Войтенко),
       ТОВ «Промелектромонтаж» (директор Віктор Пленгей),
       ТОВ «Ломачинці ХС» (директор Валерій Мануйленко),
        АЗС в м.Новодністровськ (директор Василь Рутков),
        ТОВ «Енергетичне дорожнє будівництво» (керівник контракту Костянтин Датчук),
        ТОВ «Дністерелектросервіс» (директор Василь Кирилюк),
        ПП Юрчак Микола Ілліч
        ПП Заворітний Віталій
        ПП Алєксєєва Вєра Василівна,
        Кафе-бар «Діана» (директор Віктор Тимчук),
        ТОВ «Воднік», готель «Діброва» (директор Ольга Дейнеко)
     Особливої подяки за посильний внесок у спільну справу з підготовки та проведення заходу заслуговують також окремі новодністровці: член виконкому Вячеслав Бурлака, депутат міської ради Віктор Петряшин. Чимало справ на облаштуванні території для свята було зроблено працівниками ЗОШ ІІ – ІІІ ст., разом з якими трудилася їхній директор Наталія Квятковська. Керівник Новодністровської гімназії Лариса Козак вміло організувала свою команду – працівники кухні готували словацькі страви, а члени батьківського комітету реалізовували їх під час святкового ярмарку. Особлива місія була покладена на групу волонтерів з числа викладачів іноземних мов навчальних закладів міста, які систематично супроводжували гостей. За це їм окрема подяка. Працівникам сфери культури на чолі з керівником відділу Альоною Присакар довелось, крім підготовки, власне, концерту, займатися і ремонтними роботами в будинку культури. Хоча найбільше функцій з благоустрою виконали комунальники, працівники КП «Новодністровський житловик» (начальник Анатолій Білоткач). А завдяки належному рівню охорони громадського порядку працівниками поліції надзвичайних ситуацій в ході масових заходів не виникало.
      Отак спільними зусиллями, направленими на добре починання, було організовано і проведено захід, що прозвучав іменем міста Новодністровськ не лише на теренах краю, а й на всю Україну та за її межами.
     
Джерело: Сайт http://miska-rada.com.ua

2. Новодністровські гідроенергетики – на днях Словаччини в Україні(фото).

      Делегація Дністровської ГАЕС на чолі з директором Василем Йосиповичем Суботою взяла участь у Днях Словаччини в Новодністровську-2017, які відбулись 20–21 жовтня за генерального партнерства ПрАТ «Укргідроенерго».
    Зокрема під час міжнародної конференції «Можливості розвитку транскордонного співробітництва між Словаччиною та Україною» директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Йосипович Субота виступив на дискусійній панелі «Енергетика, енергоефективність та промислові парки» із презентацією Дністровської ГАЕС на тему «Співпраця в області енергетики, енергоефективності, води та енергії». Закордонні гості та поважне представництво з рідних регіонів України з цікавістю дізнавалися про історію появи Дністровського каскаду ГЕС та ГАЕС, принципами роботи кожної станції, особливо – про унікальність однієї з найбільших у світі гідроакумулюючої електростанції. Найбільше захоплення в учасників конференції викликав відеоролик, що яскраво демонстрував досягнення вітчизняної гідроенергетики на прикладі будівництва і ролі Дністровської ГАЕС.
        Крім того, делегація новодністровських енергетиків стала свідками історичних моментів: підписання договору між Таврійським національним університетом ім. В. І. Вернадського, Всеукраїнським громадським об’єднанням «Клуб мерів», Новодністровською міською радою та ТОВ «Елекон-ЛТД», предметом якого визначено взаємодію та співпрацю в інформаційній, освітній, науковій та виробничій діяльності задля забезпечення сталого розвитку адміністративно-територіальних одиниць і держави; договору про співробітництво між Новодністровською міською радою та громадською організацією «Єврорегіон «Дністер», яким передбачається спільна діяльність, спрямована на активізацію міжнародної співпраці, взаємоінформування щодо програм технічної підтримки, впровадження інноваційного досвіду кращих іноземних практик задля забезпечення розвитку громад, а також угоди про співпрацю між містами-побратимами Новодністровськ (Україна) і Беч (Польща) – для подальшої реалізації проектів співробітництва у сферах культури, туризму, економіки, освіти і науки, охорони здоров’я та охорони навколишнього середовища.
       А вже наступного ранку закордонні гості Днів Словаччини в Новодністровську відвідали найбільшу в Європі Дністровську ГАЕС. Змістовну екскурсію провели директор Василь Йосипович Субота, заступник із загальних питань Василь Андрійович Дейнеко, провідний фахівець групи взаємодії з органами влади та громадами Микола Федорович Ковальчук та начальник оперативно-диспетчерської служби Василь Васильович Нагорняк.
    Згодом під час відкриття на Центральній алеї культурної програми міст-побратимів Новодністровська і Ґельниця Директор Дністровської ГАЕС, депутат Чернівецької обласної ради Василь Йосипович Субота сердечно привітав громаду і гостей свята із першим там масштабним святом українсько-словацько-польського побратимства та першим кроком до європейської співдружності, що неодмінно дасть можливість молодому місту енергетиків вийти на значно новий рівень економічного, соціального і культурного розвитку.

     Інна ГОНЧАР, 
     фахівець зі зв’язків з громадськістю філії
     Фото Руслана ВОЛОШИНА
     Джерело: http://nordbess-news.cv.ua

 

 

Додано: 25.10.2017 в 19:59

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери