Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

День податкової служби
Добавив: kuman
Оцінка:

З нагоди Дня створення Державної податкової служби України привітали ветеранів та пенсіонерів Сокирянської об’єднаної державної податкової інспекції.

     Щороку, 30 жовтня, відзначають День створення Державної податкової  служби України. Тож днями, напередодні свята, в Сокирянській об’єднаній державній  податковій інспекції відбулася зустріч –  вшанування  пенсіонерів та ветеранів податкової служби України, які працювали в Сокирянській ОДПІ. На свято були запрошені колишні керівники установи –   Петро Петрович Бескупський, нині голова райдержадміністрації та Серебрянська Людмила Володимирівна, а також  пенсіонери податкової служби – Микола Павлович Серебрянський, Людмила Петрівна Серебрянська, Василь Миколайович Серебрянський, Галина Василівна Добрій та Валентина Василівна Ткач.
       Лунали слова вдячності та глибокої поваги, адже саме у них більшість з сьогоднішніх працюючих  вчилися принципових засад податкової справи, належної культури співпраці з бізнесом, відповідальності за виконання конституційного обов’язку щодо неухильної сплати податків.
     Хвилиною мовчання вшановано пам’ять колег – Івана Миколайовича Тарановського, Петра Васильовича Бойка, Людмили Григорівни Дроздової, Анатолія Івановича Пижівського, Івана Володимировича Луданова, Раїси Іванівни Сапожнік, Андрія Васильовича Маковійчука.
      У ході зустрічі ветерани поділилися з фахівцями інспекції цікавими моментами зі своєї трудової діяльності, своїми пережитими труднощами та перемогами. В. о.  начальника Сокирянської ОДПІ Альбіна Гладка наголосила, що набутий досвід, високий патріотизм і службова фаховість – основа успіху нинішнього покоління державних службовців, те підґрунтя, на якому тепер будує роботу Державна фіскальна служба України, його регіональні органи на місцях та запевнила, що робитимуть  все, аби зберегти та примножити створене.

Джерело: Сайт http://nordbess-news.cv.ua

Додано: 30.10.2017 в 11:14

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери