Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Банківське обслуговуванню - зручно і вигідно
Добавив: SOKPFU
Оцінка:

Буковинські пенсіонери надають перевагу банківському обслуговуванню, бо це зручно і вигідно


Більша половина буковинських пенсіонерів, усвідомлюючи переваги отримання пенсій через банківські установи, уже перейшла на такий вид обслуговування. Станом на 1 січня 2018 року їх кількість сягнула 117,1 тисяч (51,% загальної чисельності пенсіонерів краю), що на 3,6 тис. осіб більше порівняно з минулим роком.
Система виплат через банківські установи має чимало переваг: пенсію можна отримувати у відділенні банку чи банкоматі за будь-яким місцем перебування по всій території України, розраховуватися карткою за придбаний товар в торгівельних мережах та через Інтернет. Можна знімати з рахунку як всю суму пенсії, так і її частину. Зняття готівки відбувається без жодної комісії та обмежень у будь-який зручний час.
А головне – це дає можливість заощадити як самим пенсіонерам, котрі можуть отримувати відсотки на залишок коштів, так і для Пенсійного фонду, оскільки здійснення виплат через банк є безкоштовним. Люди оцінили переваги такого способу та зрозуміли, що сприяють цим підвищенню свого ж достатку.
За рахунок виплати пенсій через вкладні рахунки в банківських установах у 2017 році заощаджено 29,3 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. більше, ніж за попередній, 2016 рік. Заощаджені кошти уже сьогодні спрямовані на виплату пенсій та є вагомим ресурсом для подальшого збільшення їх розміру.

Додано: 12.01.2018 в 16:54

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери