Меню

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

23 жовтня на Сокирянщині.
Добавив: kuman
Оцінка:

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич провів нараду

        Сьогодні, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
     В ході наради Андрій Миколайович зупинився на ключових аспектах діяльності та головних напрямках їх подальшої роботи. Зокрема, звернуто увагу на результати роботи районної робочої групи з питань забезпечення стабілізації ситуації на ринку продовольства, підприємствах торгівлі суб'єктів господарювання усіх форм власності.За повідомленням відділу соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації з початку поточного року районною робочою групою проведено 21 перевірку ринків – ТОВ «Радогост», РСТ м. Сокиряни, ТОВ «Маркет» с. Романківці, ринок с. Вашківці, об’єктів торгівлі та громадського харчування, у результаті яких до адміністративної відповідальності притягнено 22 осіб та стягнуто штраф на суму 1326,0 гривень.  Окрім того, за звітний період знято та не допущено до реалізації неякісних товарів та продукції тваринного походження вагою 1387,5 кг та рослинницької продукції – 3034,0 кілограмів.
     Йшлося про завершення підготовки проекту, який буде реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також обговорено функціонування об’єктів соціальної сфери району в опалювальний період.
     За результатами наради перший заступник голови райдержадміністрації  Андрій Маркевич дав доручення, спрямовані на забезпечення стабільності роботи нарадогосподарського комплексу району та продовження роботи районної робочої групи з питань забезпечення стабілізації ситуації на ринку продовольства, підприємствах торгівлі суб'єктів господарювання усіх форм власності.

Джерело: Сайт РДА

 

Додано: 23.10.2017 в 20:12

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери