Меню

Категорії розділу

Опитування
Чи підтримуєте Ви створення ГО "Сокиряни-Відродження"

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Фермерам компенсують 70% вартості обладнання
Добавив: kuman
Оцінка:

Вони є оптимальною формою розвитку сільського господарства. (Артем Руденко)

    Уряд визначив фермерство як найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки, передбачивши в державному бюджеті на 2018 1 млрд гривень на підтримку фермерів. Один з механізмів такої підтримки є відшкодування фермерським кооперативам 70% вартості обладнання. Про це заявив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час круглого столу «Впровадження нових фінансових інструментів підтримки малого і середнього підприємництва на селі в 2018 році».
      Захід пройшов з метою поширення інформації про державну підтримку фермерських господарств і кооперації по всіх областях України. У зустрічі взяли участь представники Мінагрополітики, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, керівники фермерських господарств та кооперативів.
      «70% компенсацію за обладнання отримають фермери, у яких вже є або які створять кооператив. В цьому році ми зосередимося на двох напрямках кооперативів - молочному і плодово-ягідному. Ці напрямки передбачають найбільший ефект щодо збільшення продукції з доданою вартістю, створення робочих місць для селян і розвитку місцевої інфраструктури », - зазначив Віктор Шеремета.
       Так, кооперативам по збору ягід компенсація буде надаватися за обладнання для зберігання і по шокового заморожування. Молочним кооперативам - за доїльне обладнання та устаткування для охолодження молока.
      Також, в рамках держпідтримки для фермерів передбачаються додаткові преференції при купівлі техніки. Крім стандартних 25% компенсації за програмою здешевлення сільськогосподарської техніки, фермери додатково отримають 15% компенсації - всього 40%.
     Крім того, для фермерів пропонується здешевлення кредитних коштів до європейського рівня - 1-2%. Ще один напрямок підтримки - повернення 80% вартості за покупку насіння української селекції. Також для фермерів буде здешевлена вартість консультаційних послуг.
       Програма з розвитку фермерських господарств та кооперації - це нова програма з обсягом фінансування в 1 млрд грн. Її наповнення відбувалося в тісній співпраці з представниками фермерів, з урахуванням їх головних побажань. Одним з прогнозованих результатів дії програми має стати збільшення частки фермерських господарств у виробництві валової продукції аграрної галузі з 6 до 10%
       
Джерело: http://hubs.ua/economy

Додано: 24.02.2018 в 16:56 | Переглядів: 54 | Категорія: Центральні новини | Коментарі: 0

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери