Меню

Категорії розділу

Опитування
Чи підтримуєте Ви створення ГО "Сокиряни-Відродження"

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Людям своє право варто відстоювати
Добавив: dz
Оцінка:

Людям своє право варто відстоювати

Жителі краю не пам`ятають, коли ще наш район перебував у такій моральній скруті. Мова знову йде про реформу децентралізації. У Законі «Про добровільне об`єднання територіальних громад» одним із головних чинників названо добровільність об`єднань. Однак. Не в Сокирянському варіанті. Для Сокирянщини народний депутат М.Бурбак апробовує свою схему реформи. Про проблемні реформаторські моменти говоримо із головою Сокирянської районної ради В.В.КОЗАКОМ.

– Василю Васильовичу, у багатьох людей складається враження, що над нашим районом вчиняється злочин, а над людьми – небачена наруга. Представники сіл їздили на сесію обласної ради з вимогою внести зміни до Перспективного плану, щоб приєднати 13 (а відтак і 14-ту) сільських громад до Сокирянської ОТГ. Зустрічалися з головами облдержадміністрації та обласної ради, запрошували на зустріч їх до себе в район, провели народне віче – благали міського голову прийняти села. Ходили до міських депутатів,... Що це все значить? Це тому, що нам так «пощастило» із народним депутатом? Він вже відкрито говорить, що район його мало цікавить, головна мета – „знешкодити Козака”.
– Про нашого депутата можна говорити багато. Людина не розуміє, що не можна зводити особисті рахунки за рахунок всього району. Ми з ним разом йшли на вибори до Верховної Ради. Вибори – це завжди своєрідне змагання. Але треба розуміти, що той, хто виграв це змагання і став депутатом, то він є депутатом вже всього округу, а не лише тих людей, які за нього голосували. 
Недавно Максим Юрійович приїжджав у Ломачинці і запевняв, що вибори у Новодністровській ОТГ скоро будуть. Але, як виявилось, швидше всього цих виборів і цього року не буде. Очевидно, у верхах зрозуміли, що через Конституцію перестрибувати не можна. Щось святе ще має бути. Але мене дивує інше. Всі вже знають позицію Бурбака, що він проти збереження в діючому статусі Сокирянської лікарні. Мовляв, хто і як її має утримувати? Але ж треба при цьому робити хоча б елементарний аналіз. Якщо б у нас була належна співпраця із громадами, ми б нормально утримували цей важливий медзаклад. Нам не вистачає на зарплату медперсоналу по тій простій причині, що тут, може, дійсно працюючих по штату більше, ніж треба. Але чому не враховують географічне розташування району? Те, що нашим людям до Чернівців далеко їхати. Ніхто не хоче вникнути у ці питання, розібратися. Ще більше дивує, що всі ці проблеми не цікавлять людей. Інакше, чому вони мовчать? Виходить, що лише Козакові більше всіх треба? І райлікарню, і Палац культури. Я говорю з простими людьми, і Ви з ними говорите. Хіба хтось із них сказав, що лікарні, чи нового будинку культури не треба? Або скільки людей осудило, що неправильно щось зробили? Бо якщо щось робити, то робити його – на віки. І те, що вже зроблено, ніякі бурбаки не розвалять.

(Продовження читайте у "Дністрових зорях" №8 за 23.02.2018 р.)

Додано: 23.02.2018 в 11:36 | Переглядів: 72 | Категорія: Інші новини | Коментарі: 0

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери