Меню

Категорії розділу

Опитування
Яку модель об'єднання територіальних громад вибираєте Ви?

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:
Новини ОТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

АС «Є-Звітність» обов’язкова для одержувачів бюджетних коштів
Добавив: kuman
Оцінка:

Реєстрація користувачів в системі АС «Є-Звітність» обов’язкова

        Державною казначейською службою України в рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016-2018 роки, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2016 № 1038, створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, державними цільовими фондами. Відповідно до наказу Казначейства від 27.12.2017р. №421 дана система введена в дослідно-промислову експлуатацію.
   АС «Є-Звітність» передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та фондам загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування. Згідно із зазначеним проектом наказу розпорядники та одержувачі бюджетних коштів і фонди загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування мають сформувати та подати звітність за 1 квартал 2018 року через систему подання електронної звітності Казначейства.
   Управлінням Державної казначейської служби України у Сокирянському районі проводяться заходи щодо реєстрації користувачів в системі АС «Є-Звітність», які  необхідно завершити до 28 лютого 2018 року.
  
     Дерело: Сайт РДА

Додано: 21.02.2018 в 13:06 | Переглядів: 96 | Категорія: Казначейська служба | Коментарі: 0

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери