Меню

Категорії розділу

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Зміни у Плані рахунків банку
Добавив: kuman
Оцінка:

НБУ продовжує роботу з впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності.

     З метою забезпечення відображення в бухобліку операцій, що здійснюються банками в Україні, згідно з МСФЗ 9 «Фінансові інструменти» (у редакції 2014 року), який діятиме з 1 січня 2018 року, унесено зміни до Плану рахунків бухобліку банків та Інструкції щодо його застосування.
      Зокрема, передбачено:
   – затвердження нової редакції Плану рахунків бухобліку банків та Інструкції про його застосування (далі – План рахунків, Інструкція), які набувають чинності з 25.12.17 р.;
     – унесення змін до діючої редакції Плану рахунків та Інструкції з метою забезпечення переходу на новий План рахунків;
     – надання банкам можливості здійснити підготовчу роботу, у тому числі з доопрацювання програмних комплексів, задля забезпечення переходу на новий План рахунків, та складання статистичної звітності з його врахуванням.
      Водночас Нацбанк передбачив етапи переходу на новий План рахунків, розроблений відповідно до вимог МСФЗ 9. Так, установлено перехідний період для перенесення залишків:
      – протягом періоду з 1 до 14 грудня 2017 року (включно) банки мають перенести залишки згідно з перехідною таблицею перенесення залишків із рахунків для обліку дисконту (премії) за наданими кредитами/залученими депозитами, короткострокових, довгострокових, прострочених кредитів/депозитів, прострочених нарахованих доходів/витрат за кредитами/депозитами;
      – протягом періоду з 18 до 24 грудня 2017 року (включно) банки мають перенести залишки з рахунків згідно з перехідною таблицею перенесення залишків за рахунками сформованих резервів за активними операціями.
      Постанова Правління НБУ від 11.09.17 р. № 89 набула чинності з 15.09.17 р. (Офіційне інтернет-представництво НБУ від 14.09.17 р.).
     
Джерело: https://uteka.ua/.

Додано: 15.09.2017 в 23:39 | Переглядів: 67 | Категорія: Бухгалтерський облік | Коментарі: 0

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери