Меню

Категорії розділу

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Базовий місяць
Добавив: kuman
Оцінка:

Працівника прийнято на роботу у жовтні 2017 р. Останнє підвищення посадових окладів на підприємстві відбулося у березні 2017 р. Який порядок проведення індексації для такого працівника?

       Пунктом 5 Порядку № 1078 установлено, що значення індексу споживчих цін (далі — ІСЦ) приймається за 1 або 100 % у місяці підвищення розміру тарифних ставок (окладів). Для проведення подальшої індексації обчислення ІСЦ здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифних ставок (окладів). 
      Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість та у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи, а також для новоприйнятих працівників, обчислення ІСЦ для проведення індексації здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку обіймає працівник (п. 102 Порядку № 1078). 
      Отже, якщо працівника прийнято на роботу у жовтні 2017 р., а підвищення посадового окладу за посадою, на яку прийнято працівника, відбулося у березні 2017 р., то обчислення ІСЦ для проведення індексації для новоприйнятого працівника має здійснюватися з квітня 2017 р. Індекс для проведення індексації у жовтні 2017 р. становить у такому разі 3,8 % (1,009 × 1,013 × 1,016 х 100 – 100). 

      Ніна Підлужна, директор Департаменту стратегічого планування та аналізу Мінсоцполітики України

Джерело: https://buhgalter.com.ua

Додано: 24.10.2017 в 20:33 | Переглядів: 43 | Категорія: Бухгалтерський облік | Коментарі: 0

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери