Меню

Категорії розділу

Новини району
Бессарабський портал:
Новини РДА:
Новини МТГ:

Курси валют


Веб-посилання

Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика

Besucherzahler
счетчик посещений

Бідність як порок
Добавив: kuman
Оцінка:

Генетична бідність: 6 звичок, які програмують на бідність.

     Ви запитаєте, який зв'язок? Де звички і де бідність? А насправді - зв'язок пряма. Звички - це, що ми найчастіше робимо, тобто, - так відчуваємо і так мислимо. А думки матеріальні!
    Вони можуть програмувати на бідність подружжя, батьків і дітей в сім'ї - не дарма психологи давно говорять про «генетичну злиденість». Чи можна позбутися від цих шкідливих звичок? Зрозуміло, якщо знати, які саме вчинки штовхають нас на безгрошів'я і невдачі.
                                     
  Звичка 1: ТЯГНУТИ ЧАС
     Бідняки чекають ілюзорного «самого підходящого» моменту, щоб, наприклад, знайти хорошу роботу, розрулити конфлікт, зважитися на участь в проекті, отримати дозвіл, вирішити проблему раз і назавжди.
     Як то кажуть, краще вистрілити, перезарядити і ще раз вистрілити, ніж світити ліхтариком і питати - хто тут? Поки ви в своїй придуманої «зоні комфорту» чекаєте з принципу «сім разів відміряй - один відріж», хтось сміливіший прийде, відріже і втече з вашою часткою. Раз-раз, і в дамки.
                                 
Звичка 2: ТІШИТИ СЕБЕ СТАБІЛЬНІСТЬЮ
     Мовляв, ну і нехай зараз погано, адже могло бути ще гірше. А це «ще гірше» - не за горами. Адже як мудро помітила головна героїня «Аліси в країні чудес», доводиться бігти щодуху, щоб тільки залишитися на тому ж місці, а, щоб потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше. В іншому випадку, життя відкидає назад, де всі головні «бонуси» вже зібрані тими що вперед пішли.
                                           
 Звичка 3: ШУКАТИ ВИННИХ
       Це свого роду «анестезія», яка на час «знеболює» нарив безвідповідальності, непрофесіоналізму, брак освіти. Куди зручніше звинуватити в своїх бідах кого або що завгодно ( «Якби не вони, я б давно ...»), ніж визнати, що сам допускаєш промахи і це над собою давно пора провести «роботу над помилками».
                               
 Звичка 4: НЕ ПЛАТИТИ ЗА ПРАЦЮ ІНШИМ ЛЮДЯМ
       Бідна людина обожнює «шару» або можливість пожити за рахунок інших. У кращому (якщо так можна сказати) випадку - якомога менше і рідше платити людям за працю, плодами якого вони користуються. Який думкою вони керуються? «Я ж бідний, ось і не повинен платити іншим». А думки матеріальні, не забуватимемо. І якщо те, що ви бідні, вас влаштовує, світобудова і далі вписує його в ваш лист. Шах і мат.
                               
Звичка 5: ЗАЙМАТИСЯ ТИМ, ЩО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
     Людині з психологією бідняка куди легше знайти 10 винних, 100 виправдань і 1000 причин, чому він робить нецікаву роботу, кожен день ходить в ненависний офіс, зустрічається з неприємними людьми, веде стомлюючі розмови. Звідки такий мазохізм? На свою справу просто не вистачає рішучості, тому що тебе так навчили: «Стоп, не рухатися, може бути ще гірше». Ось так, понеділок за понеділком, рік за роком, людина проживає не своє і ... бідне життя.
                       
   Звичка 6: ЗРОБИТИ ВСЕ «НЕ ГІРШЕ, НІЖ В ІНШИХ»
     Зробити шикарне весілля на гроші ... взяті в кредит і, замість медового місяця, отримати пару-трійку років «на вівсянці», щоб розплатитися з боргами. Купити новий айфон і сидіти місяцями на «Мівіна». Знайоме? Це теж свого роду наш улюблений національний «вид спорту» - залежніть від заздрісних поглядів оточуючих, а не задовольняти свій комфорт. Знаєте, чому? Тому що більше всього на світі вони бояться ... що їх вважатимуть бідними.
      P.S. У заможних людей є одне секретне правило залучення грошей. З будь-якого прибутку 10% вони повинні віддавати на благодійність. Працює!

Джерело: http://kolobok.ua/

Додано: 21.09.2017 в 21:05 | Переглядів: 101 | Категорія: Корисні поради | Коментарі: 0

Имя *:
Email:
Подписка:
Код *:
Останні новини

Співпраця
Запрошуються для роботи на сайті "Сокирянські новини". 
Для ознайомлення з умовами натисніть ТУТ

Погода

Пошук

Наш банер

Банери